Facebook Sohbette İstediğiniz Kişilere Çevrimiçi Görünebilme

1
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Sohbette Yeni Özellik

Anlık mesajlaşma yazılımlarından bildiğimiz bir özelliği şimdi isterseniz Facebook’ta sohbet ederken kullanabilirsiniz. Özellikle MSN kullananların sıklıkla kullandığı “sadece sohbet etmek istediğiniz kişilere çevrim içi görünebilme “ şimdilerde Facebook’ta sohbet ederken geçerli.

Aslında bu özellik sohbet etmek istediğiniz an içinde bulunulan ruhsal halede bağlı olduğundan işe çok yarayacak bir özellik. Bu özelliği aktif hale getirebilmek için birkaç küçük ayar yapmak gerekiyor. Aslında çevrimiçi görünebilme özelliği Facebook’ta olan bir özellikti ama bu sefer bu özellik daha ayrıntılı olacak şekilde düzenlenmiş. Yani var olan bir özelliğin biraz daha geliştirilmesi denebilir.

Peki bu ayarlamayı nasıl ve nerden yapacağız diyenlere şöyle anlatalım, sohbet ile ilgili ayar çubuğundan “gelişmiş ayarlar”a tıklamak. Burada karşınıza çıkacak olan Gelişmiş Sohbet Ayarları penceresinden “Seni şunlar hariç tüm arkadaşların görsün“ , “Seni sadece bazı arkadaşların görsün” ve “Seni kimse görmesin (çevrimdışı ol)” seçeneklerinden istediğinizi seçip özelleştirebiliyorsunuz.

Burada istediğiniz kişilere çevrimiçi görünmek için ikinci seçeneği seçip çevrimiçi görünmek istediğiniz kişilerin isimleri yazmanız yeterli olacaktır.Hepsi bu kadar…

Facebook Sohbette İstediğiniz Kişilere Çevrimiçi Görünebilme
2.1 (42%) 10 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.