Facebook Yeni Sohbet Uygulamasını Değiştirin

3
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’un Sinir Bozucu Yeni Sohbet Sistemini Eski Haline Getirin

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan facebook günden güne yeni sürprizlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Hergün mutlaka yeni bir özelliklerle bizleri şaşırtmaya devam eden facebook yöneticileri hız kesmeden bu geleneği devam ettiriyor. Birçok oyun ve uygulamayla tüm kullanıcılarının dikkatini çekerek kendine bağlıyor. Sadece oyun ve uygulama mı? Hayır… Mesajlaşma tipi olsun sohbet ayarları olsun haber kaynağı ayarları, gizlilik ayarları ve daha nice yenilikler…

Son günlerde çevrimiçi sohbet ara yüzünü değiştiren facebook yöneticileri bu sistemle büyük tepki almış gibi gözüküyor. Eski sohbet sistemini özleten bir sohbet ara yüzüyle karşımıza çıkan facebook bizleri eski sohbet sistemine geri döndürmek zorunda bıraktı. Peki nasıl mı? İşte sizlere tüm beklentilerinize karşı cevap verebilecek cevaplarımız.

Bir Gizmodo okuru aracılığıyla yapılan Sohbeti Onar (Fix Chat) adlı bookmarklet’i tarayıcınızın yer imi çubuğuna sürükleyin. Sonra yeni bir Facebook sekmesi açın ve Sohbeti Onar düğmesine tıklayın.  Bundan sonra yalnız çevrim içi olan kullanıcılarınızı görebileceksiniz.

Program kaldırılmıştır.

Facebook Yeni Sohbet Uygulamasını Değiştirin
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

3 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.