Fantastik ve Ücretsiz 10 PC Oyunu

0
Sponsorlu Bağlantılar

Oyunseverlere Büyük Kıyak

PC oyunları geçmişten günümüze kadar çok önemli bir yere sahip olmuştur.Oyun severleri oldukça memnun eden bu PC oyunları zamanla çok büyük gelişim göstererek her türlü beklentiyi de karşılar oldu.Bu anlamda özellikle ücretsiz oyunlar oyun sektörünün gelişmesine büyük katkıda bulundu.

Eğer sizde bilgisayarınızda oyun oynamayı seviyorsanız size sunacağım 10 adet ücretsiz PC oyununu kesinlikle denemelisiniz.Fantastyik denilebilecek bu 10 oyunu kesinlikle bilgisayarınıza kaydetmelisiniz.Çünkü ileride bu oyunları para ile satın almak zorunda kalabilirsiniz.

Ücretsiz 10 Oyun

Runman

Runman bir video oyunu ve bir çocuğun çizim gibi görünebilir.Ama oyunu oynamaya başladığınızda bu çizimlerin oyunun bir cazibesi, bir parçası haline geliyor.Hızlı ve tempolu bir şekilde oynanan macera oyunudur.

Spelunky 

Oyunlar eskisi kadar zor olmadığını için kızgın mısınız? Spelunky, sizin için vahşice ve zor bir oyun olacak.Spelunky rasgele oluşturulan düzeyleri ile ve atacağınız bir yanlış adım ile azap yoluna dönebilir.Ayrıca oyunun Xbox Live Arcade için, güncelleştirilmiş grafiklere sahip bir sürümünü de bulunuyor.

TAGAP ve TAGAP 2

Penguenlerin savaşı sizi bekliyor. 2D grafikleri ve geniş silah sunmasının yanı sıra büyük bir maceraya sürükleyecek.Dünyanın kaderi Pablo’nun elinde olacak.Ücretsiz sunulan bu oyunun ikinci versiyonu da çıktı.

Command and Conquer

Gerçek zamanlı strateji oyunları hayranı iseniz işte size harika bir oyun daha.Oyunun dördüncü sürümü de gelişmiş yapısı ile oyunseverlerin beğenisine sunuldu.EA oyunu ücretsiz olarak yeniden yayımladı.

Battle for Wesnoth

Battle for Wesnoth, bir ortaçağ dünyasında ayarlanmış bir sıra tabanlı strateji oyunu. Grafikler modern bir PC oyunu gibi görünmüyor ancak oyun vahşice bağımlılık yapıyor.Geliştirici araçları, kendi birimleri ve haritalar oluşturmak gibi seçenekleri ile büyük beğeni topluyor.

NetHack

Tüm ücretsiz oyunların babası olarak tarif edilen bu oyun hala en iyilerinden biri. NetHack, ilk kez 1987 yılında başlatılan zindan tarama oyunudur.Akla gelen her platformda güncellenmiş grafikler mevcuttur.Bu yüzden büyük bir topluluk tarafından birçok kez güncellenmiştir.

Pilot

Pilot, eski 80’lerin arcade oyunları tarzında eğlenceli bir Japon uçak oyunudur. Sadece beş seviyesi bulunuyor.Eğlenceli bir oyundur ve denemenizi tavsiye ederiz.

Moonbase Alpha

Bu oyun, ücretsiz oyunlara da el atan NASA’nın resmi video oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Moonbase Alpha  ücretsiz bir 3D oyundur. Bir ay kaşifi rolünü üstleneceksiniz ve bir meorun vurduğu sistemi yeniden onaracaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Marathon 

Halo tarzı bir oyun olan Marathon ücretsiz olarak bugün oyun severlerin hizmetine sunulmuştur.Tahmin edebileceğiniz gibi, grafiklerin biraz modası geçmiş ama oyun ve hikayesi bakımında oldukça eski.

Alien Swarm

Half-Life yaratıcısından yepyeni bir oyun.Ücretsiz bir şekilde sunulan bu oyunda tıpkı Half-Life gibi bir oyun yapısına sahip.

Fantastik ve Ücretsiz 10 PC Oyunu
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.