Firefox’da Yandex Ana Sayfa Yapma (Resimli Anlatım)

1
Sponsorlu Bağlantılar

Firefox’da Yandex’i Giriş Sayfası Yapma

Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden internete girerken giriş sayfanız direk yandex olarak açılsın istiyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi sizlere ana sayfanızı yada giriş sayfanızı nasıl Yandex olarak ayarlayacağınızı Mozilla Firefox tarayıcısı üzerinden anlatacağım.

Yandex’i ana sayfa yapma

Mozilla Firefox’da Yandex’i ana sayfa yapmak için:

Aşağıdaki 1 numaralı resimde de göreceğiniz üzere Mozilla Firefox tarayıcınızın sol üst tarafından bulunan seçenekler menüsünden “Araçlar” seçeneğine tıklayın ve açılan seçenekler arasından da “Seçenekler” kısmına tıklayın.

Açılan pencerede 2. resimde gördüğünüz gibi “Genel” ayarları kısmına gelin. 2. resimde “Giriş sayfası” bölümünün hemen önünde yer alan kutucuğa “http://www.yandex.com.tr” yazın tamam deyin.

Artık Ana sayfanız Yandex tarayıcısı olarak ayarlanmış oldu.

Firefox’da Yandex Ana Sayfa Yapma (Resimli Anlatım)
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

  1. kardeşim şu Crome beni deli etti otomatik çeviriyor sayfaları deniliyor kaç sefer yükledim böyle bir şey yok. Ayrıca Firefoks kaç defa yükledim ne araç çubuğu yüklenebiliyor nede çeviri için program ben bu kadar aptalmıyım neden yapamıyorum Firefoksa defalarca yazdım bir sürü eklenti yüklüyor yine bir şey yok yani yabancı dilleri çevirecek araç yok Firefoks’ta kaç defa yükledim hepsinde silmek zoruunda kaldım bir çaresi varsa cevap yazında bizde öğrenelim

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.