Fotoğraflardan Yüz Değiştirme Programı – Face Off Max

1
Sponsorlu Bağlantılar

Face Off Max Nedir? Ne İşe Yarar?

Face off max adlı yazılım bir fotoğraf manipülasyon yazılımı . Yani fotoğraflar üzerinde oynamalar yapmanıza imkan veren bir yazılım. Ancak bu yazılımda sadece kendi yüzünüz ve değiştirilecek yüzü seçtiğiniz fotoğraflar üzerinde değişiklik yapmak mümkün. Bir çeşit foto montaj ama oldukça eğlenceli sonuçlar alabileceğiniz bir yazılım.

Face Off Max ile yüzünüzü programın içerisinde kayıtlı olan herhangi bir bedene yerleştirerek komik ve eğlenceli fotoğraflar oluşturabilir ve isterseniz bu fotoğrafları sevdiklerinizle paylaşarak eğlenceyi katlayabilirsiniz.

Programın içerisinde bulunan hazır şablonlar sayesinde kendinizi bir zombiye dönüştürebilir veya Megan Fox ile dans ederken bir fotoğrafa sahip olabilirsiniz. Programı kullanması son derece basittir ve gerekli adımları takip etmeniz yeterlidir. Bunun dışında tek ihtiyacınız olan şey biraz yaratıcılık.

Sürekli güncellenen hazır şablonlar dışında isterseniz sizlerde kendinize özel şablonlar yaratabilir ve koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. Eminiz ki yarattığınız fotoğrafları Facebook üzerinden paylaştığınızda arkadaşlarınız gülme krizine girecekler.

Face Off Max İndir

Fotoğraflardan Yüz Değiştirme Programı – Face Off Max
4 (80%) 23 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.