Fujitsu Esprimo-X – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

Fujitsu Esprimo-X All-in-One PC

Fujitsu, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.Fujitsu Esprimo-X modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

Fujitsu Esprimo-X modelinin özelliklerine bakalım;

Fujitsu Esprimo-X Özellikleri

Sade görüntüsü, Fujitsu Esprimo-X’i özellikle şirketler için ideal bir sistem haline getiriyor. Ama daha da önemlisi, istendiği  zaman katlanıp, bir sunum ekranı olarak da kullanılabilmesi. Sistemde dokunmatik ekran bulunması ise beklenmiyor.

Tüm teknoloji hayranlarının gözünü üzerine çekmeyi başaran IFA 2012fuarında Fujitsu firması da yeni bir hepsi bir arada PC tanıtımı gerçekleştirdi. Bu bilgisayarını Esprimo X olarak isimlendiren firma, kasa ve diğer donanımları ekranın alt ayaklık bölmesine konumlandırarakdokunmatik paneli çok daha inceltmeyi başarmış.

Sistem Windows 8 işletim sistemi üzerinde şekillenirken, Core i5’e kadar olan tüm Intel vPro işlemci seçenekleri, ayarlanabilirdokunmatik ekran, güç yönetimi sağlayacak olan yakınlık sensörü veyüz tanıma sistemiyle birlikte iş dünyasını memnun bırakmayı başaracak.Fujitsu Esprimo X’e konumlandırdığı teknik özellikler hakkında bilgi vermekten kaçınırken, bu bilgileri de kısa bir süre içerisinde detaylandıracak.

Fujitsu Esprimo-X – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.