Gboard for iPhone İçin Haritalar ve YouTube Desteği Geldi

0
Sponsorlu Bağlantılar

G Düğmesi İle YouTube ve Google Haritalara Geçin

Gboard for iPhone uygulaması Haritalar ve YouTube desteği ekleyen bir güncelleme aldı. Şimdi G düğmesine dokunduğunuzda, herhangi bir mesajlaşma uygulamasında daha kolay konum ve video paylaşımı için Google Haritalar’a ve YouTube’a erişebilirsiniz. Geçerli konumunuzu yalnızca G düğmesine basarak ve Haritalar sekmesini seçerek paylaşabilirsiniz. Bu, kullanıcıları adres seçme, kopyalama ve Gboard uygulamasına yapıştırma gibi uzun bir görevden kurtaracaktır.

Haritalar’da olduğu gibi videoları aramak ve paylaşmak için YouTube düğmesi de eklendi. Gboard, sonuçları bir kart tarzı atlıkarınca biçiminde gösteriyor ve arama çubuğunun altında yatay olarak hızlıca kaydırabiliyorsunuz. Göndermek istediğiniz video veya haritaya dokunmanız yeterlidir. Ardından arama sonuçları, mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya ile paylaşılabilir.

Gboard İle Çizimde Yapabilirsiniz

Sonunda, Gboard iPhone için doodling özelliğini de getiriyor. Emoji düğmesini tıklayıp kalem simgesini dokunarak çizime başlayabilir ve istediğiniz çizimleri yaparak klavyenizden paylaşabilirsiniz.

Gboard for iPhone İçin Haritalar ve YouTube Desteği Geldi
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.