Genius Imperator Pro MMORPG ve RTS Oyun Klavyesi

0
Sponsorlu Bağlantılar

MMORPG ve RTS Oyuncuları İçin Klavye

Bilgisayar bileşenleri üreticisi Genius, yine oyunseverleri mutlu edecek bir ürün ile karşımızda. Genius tarafından geliştirilen Imperator Pro isimli klavye MMORPG ve RTS oyuncularını mutlu edecek. MMORPG ve RTS oyunları için özel olarak geliştirilen bu klavye, arka ışık aydınlatmalı ve 16 milyon renk sunuyor.Karanlıkta bu klavye ile oyun oynamak çok zevkli olacak.

Imperator Pro Özellikleri

Taktiksel avantaj sağlayan arka ışık tuşu, yetersiz aydınlatma koşullarında bile saldırılar düzenlemenize ve düşmanlarınızı köşeye sıkıştırmanıza olanak veriyor.

Klavyenin solunda bulunan altı makro tuşuna, 18’e kadar makro atamak mümkün. Farklı oyunkategorileri için üç farklı profili bulunan klavye, profiller arasında anında geçiş yapabilme özelliğine de sahip.

Programlanabilir makrolar sayesinde erişimi kolay komutların sayısını arttıran Imperator Pro, Oyun Modu seçeneği ile oyun sırasında Windows tuşunun dikkatinizi dağılmasını engelliyor.

Oyun sırasında donmayı engellemek için dahili belliği bulunan oyun klavyesi, daha hızlı ve iyi bir oyun performansı sağlamak için 1000Hz’e kadar bildirim ve 1ms tepki hızına sahip. Imperator Pro’nun diğer özellikleri arasında iki USB girişi, tam hız sağlayan altın kaplama USB 2,0 konnektör, 1,8 metre kablo, bileklik desteği ve hızlı erişim sağlayan altı multimedya tuşu bulunuyor.

GX Gaming ailesinin en yeni üyesi olan Imperator Pro, MMORPG ve RTS oyuncuları için özelolarak tasarlandı.

Arka ışık için 16 milyon tam renk RGB kullanan Imperator Pro, karanlıkta tuşları daha rahatgörebilmeniz için dört seviyeli parlaklık ayarı tuşuna sahip.

Taktiksel avantaj sağlayan arka ışık tuşu, yetersiz aydınlatma koşullarında bile saldırılar düzenlemenize ve düşmanlarınızı köşeye sıkıştırmanıza olanak veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Klavyenin solunda bulunan altı makro tuşuna, 18’e kadar makro atamak mümkün.

Farklı oyun kategorileri için üç farklı profili bulunan klavye, profiller arasında anında geçiş yapabilme özelliğine de sahip.

Programlanabilir makrolar sayesinde erişimi kolay komutların sayısını arttıran Imperator Pro, OyunModu seçeneği ile oyun sırasında Windows tuşunun dikkatinizi dağılmasını engelliyor.

Oyun sırasında donmayı engellemek için dahili belliği bulunan oyun klavyesi, daha hızlı ve iyi bir oyun performansı sağlamak için 1000Hz’e kadar bildirim ve 1ms tepki hızına sahip. Imperator Pro’nun diğer özellikleri arasında iki USB girişi, tam hız sağlayan altın kaplama USB 2,0 konnektör, 1,8 metre kablo, bileklik desteği ve hızlı erişim sağlayan altı multimedya tuşu bulunuyor.

Genius Imperator Pro MMORPG ve RTS Oyun Klavyesi
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.