Genius Ring Presenter ve Ring Mouse 2 Parmak Fareler Geliyor!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Genius’dan Parmak Fareler

Sürekli gelişi,m içerisinde bulunan fareler gelişmeye devam ederken aynı zamanda küçülüyor. Genius tarafından geliştirilen ve CES 2013’de tanıtılan minik fareler parmak büyüklüğünde.Yüzük şeklinde parmağa takılacak olan fareler tanıtıldı.

Genius tarafından tanıtılan iki yeni parmak fare çok kullanışlı ve ilginç özellikleri ile dikkat çekiyor.

Genius2un bu yeni parmak fareleri Ring Presenter ve Ring Mouse 2 isimleri ile piyasada yer alacak. Yüzük şeklinde parmağa takılacak olan bu fareler OS X ve Windows sürümlerini destekleyecek. Farelerde 2.4GHz kablosuz USB bağlantısı kullanıyor.

Genius Ring Presenter ve Ring Mouse 2 isimli fareler yaklaşık 3 metrelik mesafede de çalışıyor.Bu iki fareden Ring Mouse 2 standart bir fare olarak karşımıza çıkarken daha gelişmiş versiyonu olan Ring Presenter daha gelişmiş seçeneklere sunuyor. Ring Presenter isimli fare sol,sağ, orta butonlar, dörty yönlü kaydırma ve çekme tuşları sunuyor. Aynı zamanda 1000dpi hassasiyet gücü ile de dikkat çekiyor.

Genius Ring Presenter ve Ring Mouse 2 isimli fareler yakında 50 dolar ve / ve ya üstünde bir fiyatla piyasada yer alacak.

Genius Ring Presenter ve Ring Mouse 2 Parmak Fareler Geliyor!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.