Gigabyte GB-AE21T – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

Gigabyte GB-AE21T All-in-One PC

Gigabyte, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.Gigabyte GB-AE21T modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

Gigabyte GB-AE21T modelinin özelliklerine bakalım;

Gigabyte GB-AE21T Özellikleri

Anakartları ve ekran kartları ile tanıdığımız Gigabyte da Windows 8’li hepsi bir arada PC pazarına adım atıyor. 21,5 inç’lik dokunmatik ekranı, Full HD çözünürlük sunuyor. Bu sistem de Intel’in Ivy Bridge işlemcisi yer alıyor. Fiyatının, diğer alternatiflere göre daha uygun olması bekleniyor.

Gigabyte’ın yeni GB-AE21T hepsi birarada bilgisayarı Windows 8’i bünyesinde bulunduruyor. Mini-ITX standartı ile üretilen modelin oldukça yumuşak bir dokunmatik ekran deneyimi sağladığı söyleniyor.

All-in-One bilgisayar pazarında masaüstü bilgisayarlara karşı oldukça geç yapılan fakat etkili bir hareket görüyoruz. Yeni işletim sisteminin dokunmatik ekrana optimize edilerek kullanılması, PC’lerin gücünü ve tabletlerin kullanım kolaylığını beraberinde getiriyor.

Dahili bileşenleri tamamen değiştirilebilen ürün TV izleme, 3G bağlantı yapma gibi özellikere de sahip. 21.5″ ekranıyla HD videolar izlemek de mümkün. Ayrıca içinde bulunan bataryasıyla birlikte kullanıcısını yarıyolda bırakmıyor.

 

Gigabyte GB-AE21T – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.