Gmail’den Telefon Araması Nasıl Yapılır (Resimli Anlatım)

0
Sponsorlu Bağlantılar

Google Voice İle Sesli ve Görüntülü Arama

Dünyanın en popüler email programlarından birisi olan Google’un Gmail servisi artık görüntülü ve sesli arama hizmeti de vermeye başladı.Gmail’in Google Voice isimli servisi sayesinde artık yurt içi ve yurt dışı görüşmelerinizi sesli veya görüntülü bir şekilde yapabileceksiniz.Hemde çok uygun fiyatlı seçenekler ile.

Gmail’in bu yeni servisini sizler için detaylı bir şekilde inceledik ve resimli bir şekilde sizlere tanıtıyoruz.İşte bütün detayları ile Google Voice servisi;

Adım Adım Arama Yapma

İlk önce Gmailadresinize girin ve aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi “Telefon Ara” seçeneğine tıklayın.

Daha sonra sizden gürüntülü ve sesli arama programını yüklemenizi isteyecektir.Bunu da yükleyin.Yada buradan indirerek yükleyin.

Program yüklendikten sonra aşağıdaki pencerede gördüğünüz gibi “Kabul et” seçeneğine tıklayın.

 

Kabul ettiğiniz vakit karşınıza arama ekranı gelecektir.

Bu Arama ekranında sağ üst köşede 0,00 Euro olduğunu göreceksiniz.Arama yapabilmek için kredi yüklemeniz gerekir.Euro yazısının üzerine tıkladığınız vakit Kredi Yükle seçeneğini göreceksiniz.Buraya tıklayarak kredi yükleyebilirsiniz.

 

Yukarıdaki resimden kredi yükleyebiliyorsunuz.Kredi yüklerken para birimini değiştir seçeneğine tıklayarak para birimini de değiştirebiliyorsunuz.Ayrıca Tüm ücretleri görüntüle seçeneğine de tıklayarak bütün ücretlere göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yukarıdaki resimde ücretler gösterilmektedir.Kendi ülkenize ve diğer ülkelere ait bütün ücretleri görmek için de kırmızı daire içinde gösterilen linke tıklamalısınız.

Daha sonra aşağıdaki resimde görülen Kredi yükleme sayfası gelecektir.Buraya gerekli bilgileri girerek kredi yüklemenizi gerçekleştirebilir ve sevdikleriniz sesli ve görüntülü bir şekilde arayabilirsiniz.

Gmail’den Telefon Araması Nasıl Yapılır (Resimli Anlatım)
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.