Google Chrome 24 Final Türkçe İndir!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Daha hızlı ve daha güvenli

Google’un hızlı tarayıcısı Google Chrome, her geçen gün pazar payını artırarak dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ve son olarak Google Chrome 24 de yayımlandı. Daha hızlı ve daha güvenli bir tarayıcı olma yolunda emin adımlar ilerleyen Chrome’un yeni sürümüne göz atalım.

Google’un kendi testlerine göre Chrome’un bu sürümü en hızlı Google Chrome oldu. Çok fazla yenilik olmasa da hız ve güvenlik konusunda yapılan iyileştirmeler bulunuyor. Bununla birlikte HTML 5 konusunda da bazı yenilikler yapılmış.Ayrıca bazı hataların giderilmesi de tarayıcının hızını artıran önemli etkenler arasında.

Bize göre Chrome 24’deki en büyük yenilik yapılan aramaların yer imleri ile senkronize edilmesi olmuş. Örnek vermek gerekirse “cep telefonu” şeklinde bir arama yapmanız halinde, yer imlerinize kayıtlı “cep, telefon” kelimeleri geçen yer imleri daha önce aramalarda gözükecek.

Chrome 24’ün getirdiği en önemli özellik ise hata ve güvenlik konularında dev bir iyileştirme paketinin gelmesi. YouTube, arama, Flash, yer imleri eşleşmesi, eklentilerin kurulması, bellek kullanımı, JavaScript’ler ve Windows 8’e dair konularda tespit edilen hataların giderildiği belirtiliyor.

Son sürümü hemen indirin: Google Chrome 24

Google Chrome 24 Final Türkçe İndir!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.