Google Chrome’dan Yandex Kaldırma (Resimli Anlatım)

11
Sponsorlu Bağlantılar

Yandex’i Google Chrome’dan Kaldırma

Google Chrome’a Yadex.bar siz istemeden yada başka programlar vasıtası ile yerleştiyse ve arama motoru olarak Yandex kullanılıyorsa bunu kaldırmak için aşağıdaki gibi anlattıklarımızı adım adım uygulayın.

Yandex, eğer anasayfa ayarınızı değiştirdiyse elinizle tekrar ayarınızı girmeniz gerekiyor. Arama motorunuzun ayarını değiştirdiyse yine elinizle girmeniz gerekiyor ve bu arama motorlarından yandexi kaldırabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde anlatılanları aynen uygulayarak Yandex’i kaldırabilirsiniz.

Yandex Diğer Web Tarayıcılardan Nasıl Kaldırılır? Öğrenmek İçin Tıklayın…

Google Chrome’dan Yandex Kaldırma (Resimli Anlatım)
4.6 (92%) 10 oy
Sponsorlu Bağlantılar

11 Yorum

  1. Chorme ayarlarına girin. Oradan “Başlangıçta” kısmında yer alan “Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç. Sayfaları ayarla” seçeneğine tıklayın ve orada Skype,google,yandex ayarlanmış olduğunu göreceksiniz. Bu 3 sayfayı silin yeter.

  2. arkadaşlar C:\Program Files\google dosaysını D: diskine atın msa üstündeki kısa yolu silin yeni kısa yol oluşturun işlem tamamdır.

  3. kurtulamıyorum her yeni sekmeye tıkladığımda lanet olası motor çıkıyo karşıma lütfen yardımcı olun

  4. Merhaba;
    Eğer kullandığınız internet tarayıcıda önemli kayıtlarınız yoksa silip internetten yenisini yükleyin. Mesela eğer firefox ile internete giriyorsanız “Denetim Masasından” firefox’u kaldırın. Ardından internetten Firefox’u indirip tekrar kurun.

  5. Arkadaşlar ilk önce google crome açın. Sonra Sağ üstte 3 çizgi var oraya tıklıyoruz. Ayarlar kısmına geliyoruz. Ara kısmına fazla dokunmayınız. Video resimler falan hepsi yalan çarpı işaretine bastığınızda birçoğunuzun ki olmamıştır. Yandex arama motorundan uzaklaştır ( kaldır ) seçeneğine tıklayın. Açıp kapayın yandexten eser yok. Google crome otomatik olarak açılır . Soruların vqrsa cevablarım. Olmadıysada başka çözüm yolu söylerim.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.