Google Drive Bütün Bilgisayarı Yedekleyecek

0
Sponsorlu Bağlantılar

Google Drive Yakında Tüm Bilgisayarı Yedekleyebilecek

Google, 28 Haziran’da Backup and Sync adlı yeni bir araç başlatacağını duyurdu. Yeni araç, tüm bilgisayarınızı Google hesabınıza yedeklemenizi sağlayacaktır. Aslında PC veya Mac için Google Drive uygulamasının yerini alacak. Google, Drive’ı daha sağlam bir yedekleme aracı haline getiriyor gibi görünüyor.

Google Drive değiştirme aracı, yalnızca Drive klasörünüzdeki dosyaları değil, bilgisayarınızdaki herhangi bir yerde bulunan dosyaları yedeklemenizi sağlar. Yeni özellik sayesinde, dosyalarınızı masaüstünüzden, tüm belgeleriniz veya fotoğraf klasörlerinizden veya daha özel yerlerden yedekleyebileceksiniz.

Bilgisayardaki Bütün Veriler Google Drive’a

Yedekleme ve Senkronizasyon aracı hem PC hem de Mac’inizdeki standart Google Drive ve Google Fotoğraflar Yedekleme uygulamalarının yerini alacaktır. Google, tüketici kullanıcılarının 28 Haziran’da piyasaya sürülmesinden sonra yeni uygulamayı indirebilecek ve kullanabileceklerini açıkladı.

Bununla birlikte, işletme G Suite kullanıcılarına, bu yıl ileride Drive File Stream iş çözümünü sunmaya devam edeceği için şimdilik Sürücü uygulamasına bağlı kalmalarını önerdi.

Google Drive Bütün Bilgisayarı Yedekleyecek
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.