Google Pixel ve Nexus Telefonlara Android 8 Oreo Nasıl Kurulur?

0
Sponsorlu Bağlantılar

Android 8.0 Oreo, Google Pixel ve Nexus Modelleri İçin Çıktı

Sözü verildiği üzere, arama motoru devi Google, dün Solar Eclipse ile çakışan Android Oreo olarak adlandırılan bir sonraki Android yinelemesinin adını duyurdu. Google, Android Oreo’yu, daha güçlü, daha güvenli ve daha hızlı yetenekler de dahil olmak üzere özelliklerini sergileyen bir dakika uzunluğundaki video ile tanıttı. Buna ek olarak Google, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Pixel C, Pixel ve Pixel XL gibi seçili Nexus ve Pixel cihazları için Android Oreo OTA güncellemesini kullanıma sunmaya başladı.

Yukarıda bahsedilen cihazlardan herhangi birine sahipseniz Android Oreo’yu şimdi telefonunuza yükleyebilirsiniz. İşte burada yapmanız gereken şey ve Google OTA güncellemesini cihazınız için anında çıkartacaktır.

Google Pixel ve Nexus Modellere Android 8.0 Oreo Kurma

1 – Android Beta Programına Katılmak için BURAYA tıklayın ve Pixel veya Nexus cihazında kullanılan mevcut Gmail hesabınıza kaydolun.

2 – Giriş yaptıktan sonra aşağı kaydırın ve listeden cihazınıza bakın. Burada Nexus 5X telefon için işlem yapıldı.

3 – Nexus cihazını kaydetmek için dokunun ve “Cihaz kaydedildi. Cihazınız artık Android beta programının bir parçası!” şeklinde bir onaylama mesajı görürsünüz.

En İyi 5 Android 8 Oreo Özelliği

NOT: Bir sistem güncellemesi yakında cihazınıza sunulacaktır. Ayarlar> Hakkında> Sistem güncellemeleri bölümüne giderek bunu kontrol edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

4 – Şimdi indirmeye başlayın ve biraz zaman alacağı için bitirmesine izin verin. İşlem tamamlandığında, sağ alt köşedeki ‘Yeniden Başlat ve Yükle’ düğmesine dokunun. Güncelleme boyutu cihaza göre değişir ve Nexus 5X için boyut yaklaşık 1 GB. Güncellemeyi yeni yüklemek istiyorsanız BURADAN el ile indirebilirsiniz.

Hayırlı olsun…

Google Pixel ve Nexus Telefonlara Android 8 Oreo Nasıl Kurulur?
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.