Google Wallet Hesabı Nasıl Açılır?

2
Sponsorlu Bağlantılar

Google Wallet – Google Cüzdan

Bilindiği gibi bir süre önce Google’nin Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonları için ürettiği uygulamalara Android market üzerinden ulaşmak mümkün oluyordu. Bu durum bir süre devam etti ancak daha sonra alınan bir kararla Android marketin ismi Google Play olarak değişti. Kullanıcılar artık uygulama indirme işlevini bu servis aracılığıyla görmeye başladılar. Şimdilerde Google yeni bir hizmet vermeye başladı.

Google Wallet, cüzdan

Google’nin son hizmet servislerinden biri olan Google Wallet’ten biraz olsun söz edeceğim. Google Wallet servisi internetten uygulama edinirken yapılan ödemeleri kolaylaştırmak adına hizmete başlayan bir servis. Hizmet bir nevi sanal cüzdan işlevi görüyor.

Google Wallet aslında Türkiye’deki kullanıcılar için başlatılmış bir hizmet. Nedeni ücretli uygulamalara ulaşamayıp sadece ücretsiz sunulan hizmetlerle yetinmek durumunda kalan kullanıcıların olması. Google Wallet ile sadece Google Play aracılığı ile uygulama edinilmiyor Google Wallet’i destekleyen benzer sitelerden de alışveriş yapmak mümkün. Yapılması gereken sadece bu serviste bir çevrim içi hesab edinmek. Hesap için ilk başta Google’nin cüzi bir ücret kesintisi yapması.

Google Wallet hesabı açmak için yada giriş yapmak için tıklayın

Google Wallet Hesabı Nasıl Açılır?
2 (40%) 4 oy
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.