Hotspot Shield – MAC İçin Yasaklı Sitelere Giriş Programı

0
Sponsorlu Bağlantılar

Yasaklı Sitelere Özgürce Girin

İnternette yasaklı olan sitelere girmek sorun haline gelmiş bir durum. Ne yazık ki ülkemizde de yasaklı olan bazı siteler bulunmakta. Erişimleri engellenen sitelere giriş yapmak için çeşitli yöntemler bulunmakta. Hotspot Shield yazılımını kullanmak bu seçeneklerden biri. Gerçi bu yazılım yeni çıkmadı ama şimdiye kadar çıkan sürümleri pcler içindi son olarak MAC bilgisayarlar içinde çıkan sürümü burda bulacaksınız.

Adı geçen yazılım yani Hotspot Shield sadece erişimi engelenen sitelere girmek gibi bir işlevi yerine getirmekle kalmıyor. Hotspot Shield programı ile istediğiniz her siteye proxy’ler aracılığı ile girebilirsiniz. programın tek bir dezavantajı var o da her yeni sayfa açıldığında sayfada reklam göstermesi ama bu durumu kolayca aşabiliyorsunuz.

Yazılım aynı zamanda ücretsiz olarak sunulmakta. Yazılım sadece yasaklı sitelere girişi sağlamıyor aynı zamanda açık ortamlarda sunulan wifi bağlanma şeklinde güvenliğinizi sağlayabiliyor. Halka açık wifi hizmetini kullanarak kişisel verilerinizi çalmaya çalışanlara karşı sizi koruyabilmesi güzel yanlarından biri.

İNDİR

Hotspot Shield – MAC İçin Yasaklı Sitelere Giriş Programı
2 (40%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.