HP Envy 20 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

HP Envy 20 All-in-One PC

HP, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.HP Envy 20 modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

HP Envy 20 modelinin özelliklerine bakalım;

HP Envy 20 Özellikleri

HP, Windows 8 şovuna tam 4 hepsi bir arada PC ile giriş yapıyor. Bu modellerden ilk ikisi, Envy serisine ait. İlki olan Envy 20, 20 inç’lik dokunmatik ekrana sahip ve bu ekran, 10 parmak dokunuşunu algılayabiliyor. 3 TB’a kadar SSD ya da hibrit sabit disk seçeneği sunan sistemin merkezinde, yine Intel’in Ivy Bridge’i bulunuyor.

HP ENVY 20 TouchSmart bilgisayarlar dokunmatik ekran desteğine sahip ve üçüncü nesil Intel Core işlemci kullanıyor. Beats Audio destekli hoparlörler ve HP TrueVision web kamerasıyla birlikte gelen bu makine 20 inç’lik ekran ile geliyor. Bu ekran 10 noktalı çoklu dokunma desteğine sahip.

HP Pavilion 20 aynı zamanda HP Connected Remote, Photo, Müzik ve Yedekleme yazılımlarıyla yüklü olarak geliyor.ENVY 20 TouchSmart ise yaklaşık 850 dolardan başlayan fiyatlarla başta ABD olmak üzere yurt dışında, ekim sonu itibariyle satışta olacak.

HP Envy 20 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.