HP ePrint Nedir, Nasıl Kullanılır? iPhone ve Android için ePrint

0
Sponsorlu Bağlantılar

ePrint Nedir ve Nasıl Çalışır?

HP sayesinde artık baskılarınızı bir e-posta ile uzaktan çıkarabilirsiniz. Hp ePrint uygulaması daha önce iPhone için çıkmıştı ve artık Android içinde bu uygulama geçerli. Öncelikle ePrint nedir onu anlayalım.

Uzaktan baskı almayı olanak sağlayan bu uygulama tam olarak nedir ve bu uygulama nasıl kullanılır? İş hayatının en önemli bileşenlerinden biri olan yazıcılar, kuşkusuz ki ofislerin vazgeçilmez demirbaşlarından. Onlara en kısa sürede ulaşmak ve kolaylıkla çıktı alabilmek, çoğu zaman işinizdeki performansınıza olumlu etki eder. Eğer gerektiği anda yazıcıya ulaşamazsanız, ağda bir problem varsa ve sizin de acil olarak o çıktıya ihtiyacınız varsa, tam bir kaos ortamı oluşur.

HP, bu gibi kötü sürprizleri engellemek için ePrint teknolojisini kullanıcılarıyla buluşturdu. Ağda yaşanan bir problem dolayısıyla çıktı alamıyorsanız, HP’nin ePrint teknolojisi sayesinde, internete bağlı bir bilgisayar sayesinde printer’ınıza ulaşabilirsiniz. Zira ePrint, mail üzerinden çalışıyor. Çıktısını almak istediğiniz dökümanı yazıcıya mail olarak atıyorsunuz. Ekte gelen dosyayı otomatik olarak ayrıştıran yazıcı, dökümanı çıktı haline getiriyor.

Android için HP ePrint indir

iPhone için HP ePrint indir

HP ePrint Nedir, Nasıl Kullanılır? iPhone ve Android için ePrint
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.