HP Pavilion 20 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

HP Pavilion 20 All-in-One PC

HP, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.HP Pavilion 20 modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

HP Pavilion 20 modelinin özelliklerine bakalım;

HP Pavilion 20 Özellikleri

HP’nin diğer bir hepsi bir arada PC’si ise, ünlü Pavilion serisine dahil edilmiş. Pavilion 20, 20 inç’lik dokunmatik ekrana sahip ve işlemci olarak Intel ya da AMD seçeneklerini kullanıcısına sunuyor. Özellikle AMD’li modeli, Windows 8’li hepsi bir arada PC pazarında düşük fiyatıyla adından bahsettirecek gibi görünüyor.

HP Pavilion 20 Intel ve AMD işlemci seçenekleriyle birlikte satışa sunulacak. HP Connected Remote ve Photo gibi yazılımların yüklü olarak geleceği bu bilgisayarın tasarımının şirketin bu yılın başlarında çıkardığı seçeneklere göre biraz daha ince olduğunu belirtmek gerek. HP, Pavilion 20 monitör bilgisayarın mütevazı sayılabilecek bileşenler barındırmakla birlikte genel performanstan ödün vermeyecek bir bilgisayar olduğunu söylüyor. Tabii ki, burada performanstan kasıt günlük işlerin gerçekleştirilmesi sırasında gereken optimum performans. Eğer video işleme veya yüksek performans gerektiren oyunlarla ilgileniyorsanız, o hâlde dikkatinizi bundan daha üst modellere vermeniz gerekiyor. Ancak genel olarak multimedya tüketimi ve fazla işlemci gücü gerektirmeyecek uygulamalarla ilgilenenler için bu bilgisayar yeterli gibi görünüyor.

HP Pavilion 20 birçok donanım opsiyonuyla birlikte sunulacak. Yukarıda belirttiğimiz gibi Intel Core ve AMD işlemci seçeneklerinin yanı sıra toplam 2 TB’ye kadar depolama alanı da sunulmakta. Windows 8 ile yüklü gelecek olan bu bilgisayarın sevkiyatına 23 Ekimden itibaren başlanacak. Yaklaşık 500 dolardan başlayan fiyatlarla Pavilion 20′ye sahip olmak mümkün olacak.

HP Pavilion 20 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.