HP Spectre One – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

HP Spectre One All-in-One PC

HP, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.HP Spectre One modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

HP Spectre One modelinin özelliklerine bakalım;

HP Spectre One Özellikleri

Diğer üç HP seçeneğine göre, HP Spectre One daha pahalı bir model olacak. 23,6 inç’lik dokunmatik ekranı farklı kılan, hiç kuşkusuz 11,5 m’lik kalınlığı. Fare yerine kablosuz bir çoklu dokunmatik touchpad sunacak.

Ultrabook kategorisinde kullandığı Spectre ismini masaüstü hepsi bir arada çözümlerine de vermeye başlayan HP, yeni modeli Spectre One’ı tanıttı. 23.6 inç ekranı bulunan yeni bilgisayar Windows 8 işletim sistemine sahip. Ekranı dokunmatik olmayan yeni modelle birlikte verilen klavye ve touchpad kablosuz olarak iletişime geçebiliyor.

NFC desetği bulunan bilgisayar, Intel Ivy Bridge işlemci modellerini kullanacak. 1 GB NVidia ekran kartı bulunan üründe 2 adet USB 2.0, 2 adet USB 3.0, HDMI, ethernet bağlantısı ve Wi-Fi özelliği de var. DVD ya da CD gibi bir optik sürücüsü bulunmayan bilgisayarın Kasım ayından itibaren ABD’de satışa sunulacağı açıklandı. Bilgisayarın başlangıç fiyatı ise 1299 dolar belirlendi.

Beats Audio desteği de sunan hepsi bir arada bilgisayar, kart okuyucu yardımı ile bellek kartlarındaki bilgileri de okuyabiliyor.

HP Spectre One – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.