Hyundai Otomobillerin Anahtarı Akıllı Telefonlar Olacak!

0
Sponsorlu Bağlantılar

NFC Teknoloji Otomobile Geliyor!

Dünyaca ünlü Güney Kore otomobil markası olan Hyundai, akıllı telefon teknolojisine geçiş yapıyor. Hayatımızın her noktasına dahil olan akıllı telefonlar Hyundai otomobil sahipleri için anahtar olacak. Önümüzdeki yıllarda Hyundai tarafından piyasaya sürülecek olan yeni modellerin anahtarı akıllı telefonlar olacak.

Mobil ödeme ve kablosuz dosya aktarım teknolojisi olarak hayatımıza giren NFC teknolojisini mobil telefonlarla bilikte Hyundai’de kullanacak. Hyundai yeni piyasaya süreceği modellere NFC teknolojisini yerleştirip, akıllı telefonları anahtar olarak kullanacak. Şimdilik test aşamasında olan bu teknoloji sadece anahtar görevi değil bir çok işlevi de yapabilecek.

2015‘de piyasaya sürülmesi planlanan ilk araçlar ile birlikte, sürücüler bu teknolojiyi araçlarını kilitleme ve kilit açma gibi fonksiyonların yanında ayrıca müzikradyo istasyonu tercihleri, ya da telefon rehberleri gibi birçok içeriği senkronize etmek için de  kullanabilecekler. Ve  tabiki bu fonksiyonların yer alacak en önemli özellik ise hiç şüphesiz kablosuz şarjdesteği olacaktır.

Hyundai Otomobillerin Anahtarı Akıllı Telefonlar Olacak!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.