I’m Jack – iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Kovboy Oyunu

0
Sponsorlu Bağlantılar

I’m Jack! Nedir? Nasıl Oynanır?

I’m Jack! isimli oyun klasik oyunların dışında farklı bir oyun keyfi sunan, özellikle hikayesi ve içerikleri ile başka bir oyun deneyimi sunan bir tür aksiyon ve macera oyunudur.Özellikle karakterlere özel animasyonlar ve diğer koşu oyunlarından ayıran yönleri ile çok seveceksiniz.

I’m Jack! isimli oyunda 4 ayrı bölüm, her bölümde ayrı özel müzikler, her bölüm için farklı objeler ve engeller yer alıyor.Bununla birlikte oyunda Jessica ve Sam adlı iki karakter yer alıyor.Bu karakterleri almak için oyunda topladığınız altınlarla mağazadan satın almanız gerekiyor.

Türk yapımı bir oyun olan I’m Jack! isimli oyunda kahramanımız Jack’i, mistik bir adada, kötülükleri ortaya çıkaran elması alması sonucunda bir dizi maceralar bekliyor.

Oyunun Özellikleri

  • 4 farklı bölümde de oynayabilme imkânı. Toplam 145 görev.
  • Her bölüm, farklı nesneler, farklı görevler içeriyor.
  • Diğer karakterler olan Jessica ve Sam ile de oynayabilirsiniz.
  • Karakterinizi ve bonuslarınızı geliştirme imkânı.

Oyunda Jack’in amacı; elması alması sonucunda kendisini kovalayan mistik güçten kaçmak. Kaçarken de bazı görevleri yerine getirmesi için gerekli olan altınları toplamak. Topladığı bu altınlar karşılığı da bazı karakter özelliklerini yükseltmek ve bölümleri başarı ile tamamlamak.

Oyunu indirmek için tıklayın: I’m Jack!

I’m Jack – iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Kovboy Oyunu
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.