Ana Sayfa » İnternet » İnternetten Fotoğraf Düzenleme Siteleri

İnternetten Fotoğraf Düzenleme Siteleri

Sponsorlu Bağlantılar

Online Resim Düzenleme Siteleri

Son dönemlerde online olarak hizmet veren bazı fotoğraf düzenleme sitelerinden bazıları tanıtacağız. Online olarak hizmet veriyorlar dedim çünkü herhangi bir yazılım yada uygulama kurmanız gerekmiyor. Şimdi bu sitelerimi tanıtmaya başlayalım.

Aviary Advanced Suite

Online multimedya düzenleme aracıdır.Aviary Advanced Suite ücretsiz olarak hizmet sunan bir web uygulaması. Sadece resim düzenleme araçları içermiyor video,müzik gibi dosyalarıda düzenlemeninize imkan veren araçlarda içeriyor.

Uygulamaya Git

PsykoPaint

Çevrimiçi resim yapma programıdır.PsykoPaint alışagelmiş fotoğraf düzenleme sitelerden farklı olarak sanatsal düzenlemelere ağırlık veren bir site. Gerekli fırça ve özel filtreleri içinde barındırıyor.

Uygulamaya Git

piZap

Kolaj hazırlama ve resim düzenleme editörüdür.Piazip gelişmiş düzenleme araçları ve efektler içeren bir site. Kolaj hazırlayabilirsiniz tada Facebook zaman tüneli için kapak hazırlama imkanınızda var.

Uygulamaya Git

PicMonkey

Resimlere filtre, efekt, metin, grafik ekleme servisidir.

PicMonkey ile fotoğrafı kesme, filtreleme işlemleri yaptıktan sonra metin, çerçeve, ikon ekleme gibi işlemlere geçebilirsiniz. Çok basit bir arayüzü olan servise kayıt olmanız da gerekmiyor. Resminizi yükleyip dilediğiniz gibi değiştirip bilgisayarınızakaydedebiliyorsunuz. Kısacası servisle çok güzel ve yaratıcı kolajlar ortaya çıkartabilirsiniz. PicMonkey’in görsel arşivi oldukça zengin.

 Uygulamaya Git

Adobe Photoshop Express Editor

Online Photoshop uygulamasıdır.Adobe Photoshop yazılımını bilenler bu ismi tanıyacaklardır. Her tür resim düzenleme aracı dışında 2 GB depolama alanıda veriyor.

Uygulamaya Git

Pixlr Editor

Online fotoğraf editörüdür.Çok yer kaplayan fotoğraf düzenleme programları yerine tarayıcınızdan çalıştırabileceğiniz hızlı ve çevrim içi bir alternatif Pixlr. Photoshop benzeri bir arayüzü bulunan uygulamanın Türkçe dil desteği de var. Editör işlem hızı olarak çok başarılı.

Uygulamaya Git

İnternetten Fotoğraf Düzenleme Siteleri
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar


Etiketler:

Nasıl Buldular? : pizap gibi siteler, fotoraf dzenleme siteleri, fotoğraf düzenleme siteleri, resim düzenleme siteleri, pizap yap,

Yorum (4)

 1. sadık diyor ki:

  Resim düzenlemek istediğimizde bazen gerçekten de internete ihtiyacımız oluyor alternatifler için teşekkürler :))

 2. AysuU diyor ki:

  ÇooooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOOkkkkkkkkkkKKKKK

 3. mina diyor ki:

  gerçektende internet güzel birşey resmimizi bile düzenleyebiliyoz

 4. diyar diyor ki:

  yenimi öğrendin mina hanım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir