iPad’e Video Nasıl Yüklenir?

2
Sponsorlu Bağlantılar

iPad’de Dosya Biçimi Değiştirmeden İstediğin Video’yu İzle

iPad’inizde vide izlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. iPad’lernizide istediğiniz gibi video ve istediğiniz filmleri kaliteli bir şekilde izleyebileceksiniz.  iPad’e video yüklemek, yabancı sinemalar izlemek ister misiniz? Üstelik dosya biçimi değiştirmeye ve kablolara gerek olmadan. Tek tek tane tane anlatıyoruz…

Tabletler her yerde film izlemek için en ideal teknoloji ürünleri. iPad’de istediğiniz yerde film izleyebileceğiniz bir ürün. Yalnız iPad tabletlerinizde film izleyebilmeniz için filmi iPad’a kopyalamalısınız. Ayrıca izlemek istediğiniz filmi iTunes’un kabul edeceği bir formata çevirmelisiniz. Format dönüştürme işi ise biraz zaman almakta.

AVPlayerHD Uygulamasını Kullanın

iPad tabletinizde film izleme keyfinizi işkenceye dönüştüren işlemlerle uğraşmamak için geliştirilen AVPlayerHD uygulamasının tek dezavantajı ücretli olması. Bu uygulama ile izleyeceğiniz filmin formatını da dönüştürmenize gerek yok. Çünkü bu uygulama AVI, MOV, MP4, WMV, FLV v.b. popüler formatları desteklemektedir.

iPad İçin AVPlayerHD İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Filmi iPad tabletinize aktarmak için ise USB kablo kullanmanıza gerek yok. Çünkü bu uygulama bilgisayardaki web tarayıcıdan veya FTP üzerinden doğrudan iPad’e kablosuz ağ (WiFi) üzerinden dosya aktarabilmekte.

Bunun için uygulamayı açın ve Wi-Fi Transfer butonuna dokunun. Böylece iPad, bir FTP sunucusuna dönüşüyor. Karşınıza çıkan adresi (192.168.1.35:8080 gibi) tarayıcınızın URL bölümüne yazıp Enter tuşuna basın. Hepsi bu kadar.

USB Flash Bellek’ten Video Yüklemek

Ayrıca isterseniz USB kablo kullanarak da filmlerinizi iPad tabletinize yükleyebilirsiniz. Bunun için iPad’i bilgisayara bağlamak, iTunes’u açıp iPad sekmesindeki Apps penceresine geçiş yapmanız gerekir. Sayfanın altında bulunan AVPlayerHD Documents klasörüne, sürükle-bırak yapın.

iPad’e Video Nasıl Yüklenir?
4 (80%) 8 oy
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. merhabalar gerçektende süper bir uygulama birşey diyeceğim video ekledikten sonra kamera rulosuna nasıl kaydebilirim video paylaşıyorum da indirmekle uğraşmak da istemiyorum ı
    uzun sürüyor he nasıl ekleyebilirm

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.