iPhone 6 Görünmeye Başladı!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Apple iPhone 6 Ortaya Çıktı!

Dünyanın mobil alandaki en büyük fenomenlerinden birisi haline gelen iPhone akıllı telefonların sonuncusu oldukça fazla eleştiriye maruz kalan iPhone 5 olmuştu. Fazla yenilik yok ve çok uzun diye eleştirilen iPhone 5’den sonra gelecek model de merak konusuydu.Acaba iPhone 5s mi yoksa iPhone 6 mı gelecek soruları cevap bekliyordu.

Apple tarafından bir sonraki iPhone modelinin iPhone 6 olacağı yönündeki iddiayı güçlendiren bir gelişme yaşandı.Sızdırılan haberlere göre Apple şimdiden iPhone 6’yı test etmeye başlamış.

The Next Web’den Matt Brian’a gösterilen geliştirici loglarına göre iPhone 6’ya dair çalışmalar tam hızıyla devam ediyor ve Apple içerisinde bir geliştiricinin gösterdiği bilgilere göre iPhone 6’nın donanımı üzerinde iOS 7işletim sistemi ile denemeler gerçekleştiriliyor ve iOS 7’nin 2013 ortalarında yayınlanması bekleniyor.

Şu anda piyasada olan iPhone’un geliştirici loglarında iPhone 5,1 ve iPhone 5,2 adlarıyla gösterildiği ve iPhone 6’nın iPhone 6,1 adıyla geçtiği belirtilmekte. Son iki yılda Apple yeni iPhone tanıtımları için sonbahar aylarını tercih etmişti, iPhone 6 için de benzer bir tarihin yer alması muhtemel durumda.

iPhone 6 Görünmeye Başladı!
4 (80%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.