iPhone ve Android İçin Instagram Türkçe İndir!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Instagram Uygulaması Geldi!

Facebook tarafından satın alınan en popüler fotopraf filtreleme ve paylaşma uygulaması Instagram bundan böyle Türkçe olarak kullanılacak. Uygulamaya gelen yeni güncelleme ile birlikte Türkçe oldu.

Instagram uygulamasının yeni güncelleme ile birlikte 25 dilde kullanılabilir duruma geldiğini belirtelim. Bu diller arasında tabiki Türkçe de bulunuyor. Türk kullanıcıları Instagram uygulaması kullanımında oldukça zorladığını düşündüğümüzde Türkçe dil desteğinin büyük kolaylık sağlayacağını söylemek doğru olacaktır.

Güncelleme ile birlikte gelen bir diğer önemli yenilik ise bir önceki güncelleme içeriğinde de olduğu gibi yeni bir filtre. Özellikle Twitter ile bağlarını koparmasıyla birlikte kamera yazılımını yenileyen ve “Willow”adında yeni bir filtre kullanıma sunan Instagram, şimdi de “Mayfair” adlı yeni filtresini kullanıcıların kullanımına sundu.

iOS 6 için Facebook entegrasyonuda sağlayan bu güncellemeyi indirmediyseniz iOS cihazlarınıza buradan Android cihazlarınıza buradanyükleyebilirsiniz.

iPhone ve Android İçin Instagram Türkçe İndir!
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.