iPhone ve iPad İçin tvyo Uygulaması

0
Sponsorlu Bağlantılar

tvyo iOS cihazlarda

iOs işletim sistemli iPhone telefon ve iPad tabletlerinizde Doğuş yayın grubu ait TV kanalarını izlemek istiyorsanız tvyo isimli ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.Son zamanlarda akıllı telefon ve tabletlerde dizi ve filmlerin sıklıkla izleniyor olması tvyo uygulamasının da ortaya çıkmasını sağladı.Bu uygulama ile bütün kanalları değil sadece Doğuş yayın grubu ait kanalları izleyebileceksiniz.

Android Telefon ve Tabletler İçin tvyo Uygulaması

tvyo uygulamasının sunduğu yüksek görüntü kalitesi ile yerli ve yabancı en popüler diziler, en sevilen programlar, en çok izlenen müzik klipleri rahatlıkla ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Türkiye’nin en popüler dizileri arasında bulunan Muhteşem Yüzyıl, Behzat Ç, İşler Güçler, Dila Hanım, Bir Erkek Bir Kadın, Game of Thrones ve the Newsroom gibi yabancı diziler de bu uygulamada.Ayrıca O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz yarışmalarını da cepten ve tabletten izleyebileceksiniz.

Ayrıca müzik klipleri, maç özetleri, güncel haberler, türkiyenin en popüler tv kanallarından oluşan canlı tv keyfi, zevkinize göre tematik kanallar ve çok daha fazlası da tvyo’da!

Sponsorlu Bağlantılar

Kumandam ile akıllı televizyonunuzu ya da bilgisayarınızı cep telefon ya da tabletinizden kontrol edebilirsiniz. Kullanmak için ilk önce cihazları eşleştirmelsiniz.

Uygulama ile izleyebileceğiniz kanallar arasında; CNBC-e, NTV, Star TV, TRT, NTV Spor, Kral Tv, Kral Pop TV ve E2 gibi kanallar bulunuyor.

Kumanda özelliğinin kullanımı

1- tvyo.com’a girip video izlerken playerda göreceğin kumandam tuşuna bas. Karşına 4 haneli bir kod çıkacak
2- Cep telefonuna indirdiğin tvyo uygulamasının kumandam bölümüne tıkla ve kodu gir
3- Artık cep telefonun ile tvyo ekranını yönetebilirsin. İstediğin videoyu seçip izleyebilir, durdurabilir, ses seviyesini düzenleyebilirsin

Uygulamayı indirin: tvyo

iPhone ve iPad İçin tvyo Uygulaması
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.