iPhone Video Dönüştürme Programı – Free Video to iPhone Converter

0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone İçin Özel Video Dönüştürücü

Mobil cihazlar için üretilen video format çevirici uygulamalarının çoğu akıllı telefonlarla  çekilen video dosyalarını formatını değiştirerek uygun formata çevirebiliyordu. iPhone’lar için üretilen bir uygulama bu işlemin tam tersini yapıyor. Yani arşivinizde yer alan herhangi bir videoyu iPhone cihazda seyretmek isteyenler için uygun formata dönüştürüyor.

 

Video dosyalarınızı mobil cihazınızın iPhone’un okuyabileceğini format olan MP4 (H264, AAC) olarak kaydetmeniz için hazırlanmış muhteşem bir program. Hızlı bir şekilde 2 adımda video dosyanızı cep telefonunuzda izleyebileceğiniz formata dönüştürebilirsiniz. Dönüştürdüğünüz videolar iPhone’un popüler modelleri iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4’te sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz.

Desteklenen formatlar: *.avi; *.ivf; *.div; *.divx; *.mpg; *.mpeg; *.mpe; *.mp4; *.m4v; *.webm; *.wmv; *.asf; *.mov; *.qt; *.mts; *.m2t; *.m2ts; *.mod; *.tod; *.vro; *.dat; *.3gp2; *.3gpp; *.3gp; *.3g2; *.dvr-ms; *.flv; *.f4v; *.amv; *.rm; *.rmm; *.rv; *.rmvb; *.ogv; *.mkv; *.ts.

Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

Free Video to iPhone Converter İndir

iPhone Video Dönüştürme Programı – Free Video to iPhone Converter
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.