iPhone’u Bırakıp Android Telefon Alacaklar İçin Öneriler

0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Yerine Android Almak

Bir çok insan iPhone’un tekelciliğinden sıkıldığı için yada bununda ötesinde özellikle abartılı fiyatlarından gına geldiği için iPhone kullanmaktan vazgeçip daha fazla seçeneği ve uygun fiyatı olan Android’e geçiyor.

Her zevke ve kullanıma göre bir Android telefon olduğu kesin.Aynı zamanda her bütçeye uygun da bir Androd telefon bulmak mümkün.Durum böyle iken siz de iPhone’dan vazgeçip Android’e geçiş yapmak istiyorsanız o zaman bu önerilerime kulak asın derim;

Hangi Android telefonu alacaksınız?

Öncelikle bütçenizi belirleyin ve daha sonrada  ekran boyutu, kamera, pil ve vazgeçilmez uygulamaların alacağınız cihazda göz önünde bulundurun.Daha sonra bu kriterlerinize uyan Android telefonu mağazada denemeden almayın.

Hangi Android sürümünü ve markasını alacaksınız?

Android sürümler arasında büyük farklar olabiliyor.Bununla birlikte üreticilerinde kendi arayüzlerini telefona eklemeleri işi biraz daha karışık hale getirebiliyor.Bu yüzden alacağınız telefonun Android sürümüne ve hangi marka olduğuna dikkat edin.

Hangi uygulamaları yüklemelisiniz?

Google Play Store üzerinden istediğiniz her uygulamayı telefonunuza indirebiliyorsunuz fakat burada dikkat etmeniz gereken farklı kaynaklarda bulunan zararlı uygulamaların varlığıdır.Google Play’den yüklediğiniz uygulamalar, yüzde 100 güvenli olmasalar da genel olarak daha güvenlidir.

Swype klavye

Swype, sanal klavyenizdeki tuşlarda parmağınızı gezdirerek yazmanıza izin veren bir klavye ve iOS’da bulunmuyor. Swype’da tuşlara tek tek dokunmadan, parmağınızı yazmak istediğiniz harfler üzerinde gezdirerek oldukça hızlı ve kolay bir biçimd eyazı yazabiliyorsunuz. Swype’a alışmanız biraz zaman alabilir, ancak alıştıktan sonra hayatınızı değiştirebilir.

iPhone’u Bırakıp Android Telefon Alacaklar İçin Öneriler
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.