iTunes 11 Çıktı! iTunes 11 Özellikleri ve Yenilikleri

0
Sponsorlu Bağlantılar

Apple iTunes 11

Apple tarafından iTunes 11 resmen yayımlandı. Apple’ın indirilmeye sunduğu iTunes 11 büyük bir sürpriz ile geldi. iTunes 11’i indiren kullanıcılar baştan aşağıya değişen bir iTunes görünce çok şaşırdı.  Tasarımı tamamen değişen iTunes 11’e kullanıcıların alışması zaman alacak.

iTunes 11 ile birlikte bir çok yeni özellik de kullanılabilir durumda.Şimdi iTunes 11 ile birlikte gelen yeniliklere ve ö özelliklere göz atalım ve indirme linkini verelim.

iTunes 11 Yenilikleri ve Özellikleri

Programa eklenen en önemli özelliklerden biri iTunes Mini özelliği. Bu özellik sayesinde artık programı istediğiniz zaman tek tıklayışla bir Widget boyutuna indirebiliyor ve fareyi üzerine sürükleyerek çalan şarkıları değiştirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programa baktığınızda eskiden sol tarafta yer alan menünün artık üst tarafta yer aldığını da ister istemez farketmiş olacaksınız. Apple‘ın neden böyle bir tercih yaptığını ise tahmin etmek güç. Yine de programın eski hantal görüntüsünü üzerinden atmış olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bunların haricinde cihazlara dosya aktarımı ekranı ve işlevselliği de geliştirilmiş durumda. Artık iOS cihazlarınızı bilgisayarınıza bağladığınızdaiTunes üzerinde sağ tarafta yeni bir menünün açıldığını göreceksiniz.

Bu menü sayesinde müzik transferi işlemi de oldukça hızlandırılmış. Çünkü artık şarkılarınızı tek tek taşımak yerine albüm olarak ya da çalma listesi olarak cihaza kolaylıkla transfer edebiliyorsunuz.

Eğer iTunes 11’i indirmek istiyorsanız buraya tıklayın.

iTunes 11 Çıktı! iTunes 11 Özellikleri ve Yenilikleri
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.