Kelime Ezber – Android İçin İngilizce Öğrenme Uygulaması

2
Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce Kelime Ezberleyin

Akıllı telefonlar kullandıkları işletim sistemi sayesinde bir çok uygulama kullanabilmekteler. Her uygulama telefonunuzu daha yetenekli hale gelmesini sağlıyor. Öyleki akıllı telefonlar yapabildikleri ile her geçen gün günlük hayattaki yerlerini dahada sağlamlaştırmaktalar. Burada Android kullanan telefonlar için yeni bir uygulama tanıtacağız.

Uygulamanın adı “kelime ezber” . Android’li telefonlarda ingilizce öğrenmeyi  sağlıyor. Uygulam türkçe olarak kullanılıyor. Bu nedenle kullanacak kişiler zorlanmadan işlem yapabilecekler. Uygulama ilk açıldığında test yapma ekranı çıkıyor ve istenirse hemen kullanılmaya başlanabiliyor. İki çeşit test tipi var: Klasik ve Çoktan Seçmeli. Çoktan seçmeli için test diyebiliriz.

Listede ise hangi kategoriden soru gelmesini istiyorsanız o seçiliyor. estler ise çok güzel hazırlanmış. Zaten ingilizceyi öğrenme isteğiniz varsa çok yararlı olacak bu uygulama sayesinde ne olursa olsun bir kaç yeni kelime daha katacaksınız bilgi haznenize. Çünkü bilemediğiniz bir sorudan sonra doğrusunu söylüyor . Tavsiye edebileceğimiz bir uygulama.

NOT: UYGULAMA MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN BENZER UYGULAMALARIN BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Uygulamayı indirin: Kelime Ezber

Kelime Ezber – Android İçin İngilizce Öğrenme Uygulaması
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

  1. Teşekkürler… güzelmiş.
    Bir alternatif de bende var. Vocapro, çok yönlü ve detaylı bir ilerleme takibi sunmuş, ücretsiz ve gayet başarılı.

  2. Teşekkürler. Kesinlikle işe yarar bir uygulamaymış. Hazır dersleride gayet yeterli. Ama ios versiyonunu bulamadım. Sadece android için var sanırım.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.