Kontratlı Vodafone iPhone 5 Kampanya Fiyatları

0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 5 Vodafone’da

Daha önce Avea ve Turkcell tarafından kontratlı iPhone 5 fiyatları açıklanmıştı ve sessizliğini korumuştu.14 Aralık’da resmen satışa sunulacak olan iPhone 5’ler için Vodafone’da kampanya fiyatlarını açıkladı.

Sözleşmeli olarak iPhone 5 sahibi olmak isteyen Vodafone kullanıcıları Apple’ın akıllı telefonuna Vodafone A.C.A.İ.P kapsamında 49 TL‘den başlayan fiyatlarla sahip olabiliyor.

Cep Avantaj Her Yöne / Her Yöne Ekstra tarifelerine ek olarak iPhone 516 GB için 91 TL32 GB için 101 TL64 GB için 111 TL olarak belirlendi.Cep Avantaj Midi tarifesine ek olarak hafızasına göre sırayla 89 TL99 TL109 TL ödenmesi gerekiyor.

  • Red Mini tarifesine ek olarak kullanıcılar iPhone 5‘i almak için hafızasına göre sırasıyla 79 TL89 TL99 TL ödemek zorundalar.
  • Red tarifesine ek olarak kullanıcılar iPhone 5‘i almak için hafızasına göre sırasıyla 69 TL79 TL89 TL ödemek zorundalar.
  • Red+ tarifesine ek olarak kullanıcılar iPhone 5′i almak için hafızasına göre sırasıyla 59 TL69 TL, 79 TL ödemek zorundalar.

Vodafone, yukarıdaki tablolarda görebileceğiniz gibi yeni abonelere daha uygun fiyatlar öneriyor. Yeni abonelere yaklaşık 6 ile 10 lira arası her ay daha uygun ödeme koşulları bulunuyor.

Kontratlı Vodafone iPhone 5 Kampanya Fiyatları
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.