Logitech’den Bütün Mobil Cihazlar İçin Tek Bir Klavye

0
Sponsorlu Bağlantılar

Bluetooth Illuminated Keyboard K810 isimli klavyeyi hem Android, hem iOS hemde Windows 8 cihazlarınızda kullanabileceksiniz.Logitech tarafından üretilen bu klavye sayesinde bütün mobil cihazlarınız için tek bir klavyeye sahip olacaksınız.

Farklı türden aksesuar üreticisi olarak tanınan Logitech’in yeni piyasaya sürdüğü Bluetooth Illuminated Keyboard K810, ay sonunda piyasaya sürülecek olan Windows 8 işletim sistemi desteğine sahip.

Yeni model kablosuz olarak kullanılıyor ve aynı anda 3 farklı cihaza destek sunuyor. Bu sayede birden fazla cihaz ya da işletim sistemi kullananların hayatını kolaylaştırıyor.

Ürün sadece 3 farklı cihaz değil iOS, Android ve Windows 8 işletim sistemlerini de destekliyor. Bu sayede farklı platformlar arasında aynı klavyeyi kullanabiliyorsunuz.

İnce ve şık bir tasarıma sahip olan klavye, alüminyum gövdeye sahip. Bütünleşik pile sahip olan ürün USB üzerinden şarj edilebiliyor ve tam dolu pil ile 10 güne kadar kullanılabiliyor. Cihaz Windows 8 uyumlu olduğu için bu işletim sistemine uygun kısayol tuşlarına da sahip. Ürünün tahmini satış fiyatı 99 Euro olarak açıklandı.

Logitech’den Bütün Mobil Cihazlar İçin Tek Bir Klavye
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.