Mass Effect 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Mass Effect 4 Ne Zaman Geliyor?

Mass Effect 4 oyununun ne zaman çıkacağı yönündeki sorular en sonunda cevabını buldu. Mass Effect 4’ün yapımcısı olan BioWare tarafından Mass Effect 4’ün çıkış tarihi de açıklandı. Firmanın kuruları olan Ray Muzyka ve Greg Zeschuk’ın ayrılması ile birlikte Mass Effect serisi sona mı erecek soruları sorulmaya başlamış fakat Mass Effect 4’ün geleceği kısa süre sonra açıklanmıştı.

ME3 Yapımcısı Mike Gamble’dan Mass Effect 4’ün çıkış tarihine dair ilk ipucu verildi. GamerSyndrome ile yaptığı röportajda, yeni Mass Effect’in çıkış tarihi için “2014 sonu veya 2015 ortası” yanıtını veren Gamble, oyunun geliştirme aşaması başlayalı henüz birkaç ay geçtiği için net bir tarih veremediğini ekledi.

Frostbite 2 motoruyla hazırlanacağı ve Casey Hudson‘ın ekibe dahil olduğu dışında detayın verilmediği ME4’ün aksine, aynı röportajda Mass Effect 3 ile ilgili çok ilginç bilgiler verildi. Alternatif bir sonda, BioWare’in Reaper’a dönüşen bir Illusive Man ile “son boss savaşı” tasarladığını belirten Gamble, “pek çok oyun bir boss savaşı ile bittiği için, bu fikirden vazgeçtiklerini” ilave etti. Ne var ki, piyasaya çıktığında ME3’ün en büyükeleştiri odağı da tercih edilen “yetersiz” final nedeniyle yaşandı.

Mass Effect 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.