Messenger’dan Spotify Müzikleri Dinleme Dönemi Başladı

0
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Messenger’da Müzik Dinleyin

Spotify’ın bugün sunduğu yeni özelliği direkt olarak Facebook Messenger üzerinde kullanım için tasarlandı. Spotify tarafından yapılan açıklamaya göre artık Facebook Messenger üzerinde Spotify grup müzik listeleri oluşturulabilecek. Bu müzik listeleri de kullanıcılar tarafından silinmediği sürece kullanılabilecek. Kısacası artık Facebook Messenger’da müzik listesi dönemi başlıyor.

Yeni özelliğin çalışma prensibi de oldukça basittir. Facebook Messenger ile bir grup sohbeti başlattığınızda, üst kısımda bulunan “+” işaretine basarak Spotify’ı seçin ve “Yeni çalma listesi oluştur” seçeneğine dokunun.

Üye Olmaya Gerek Yok

Bu andan itibaren siz ve grup sohbetleri içerisinde olan arkadaşlar bu listeden kullanabilecek ve listenin alt kısmında bulunan “Şarkı Ekle” simgesine tıklayarak istedikleri şarkıları listeye eklemek mümkün olacak. İşin daha da ilginç kısmı ise dostlarınızın Spotify’a üye olmasına da gerek yok.

Yani listeyi siz oluşturduktan sonra arkadaşlarınızın Spotify üzerinde var olan istedikleri müzikleri eklemek mümkün olacak. Hatta Spotify üyesi değilken böyle bir müzik listesi oluşturulabilmesi mümkün olacak.

Messenger’dan Spotify Müzikleri Dinleme Dönemi Başladı
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.