Microsoft Office 365 University Özellikleri ve Fiyatı

0
Sponsorlu Bağlantılar

Üniversite Öğrencileri İçin Office 365 Sürümü

Microsoft tarafından hem üniversite öğrenciler için hemde üniversite çalışanları için özel bir Office sürümü hazırlandı.Microsoft Office 365 University isimli bu özel paketi lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile birlikte fakülte çalışanları ve öğretim görevlileri de kullanabilecek.Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde çıkacak olan Office 365 University sürümünün içerisinde Microsoft Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Outlook, Publisher ve Access yer alıyor.

Uygulamaların yanı sıra, her kullanıcıya toplam 27 GB Skydrive onlinedepolama alanı sunan pakette ayrıca her ay için 60 dakikalık Skypegörüşme süresi temin ediliyor. Her kullanıcı için 2 adet PC veya Mac kurulumuna olanak tanıyacak olan Office 365 University, dört yıllıkabonelikle 79,99 dolar yurtdışı fiyatıyla sunulacak.

Mezuniyetin dört yıldan uzun sürmesi durumunda ise, yeni bir dört yıllıkabonelik daha almak mümkün olacak. Halihazırda satın alınabilir durumda olan Office University 2010 veya Office University for Mac 2011paketlerini bugünden itibaren satın alanlar ise, Office 365 University piyasaya çıktığında ücretsiz abonelik hakkı kazanacak.

Microsoft Office 365 University Özellikleri ve Fiyatı
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.