Microsoft Surface Tablet Fiyatları Ortaya Çıktı!

0
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Surface Fiyatları Göründü!

Tablet dünyasındaki rekabeti bambaşka bir boyuta taşıyacak olan Microsoft‘un yeni işletim sistemi olan Windows 8 ile gelecek olan Microsoft Surface tabletlerinin fiyatları Microsoft’un kendi sitesinde ortaya çıktı.

26 Ekim 2012′de satışa sunulacak olan Microsoft Surface tablet bilgisayarın fiyatları Microsoft’un resmi sitesinde göründü.Windows ile aynı anda satışa sunulacak olan tabletler için Microsoft Online Store sayfasında yanlışlıkla ön siparişe açıldı.Micrososft yanlışlıkla açıldığını söyleyip sayfayı kapattı ama tabletlerin fiyatları da ortaya çıktı.

Buna göre 32 ve 64 GB olarak satışa çıkacak olan Surface’lar dokunmatik kapaklı (Touch Cover) veya kapaksız olarak satılacak. 32 GB Touch Cover bulunmayan model 499 dolar32 GB siyah Touch Cover bulunan model 599 dolar64 GB siyah Touch Cover bulunan model ise 699 dolarolarak gözüktü.

5 farklı renkte bulunun Touch Cover‘ı ayrıca almak isteyenler ise 129 dolar ödeyecek. Surface kapaklarının Touch Cover ve Type Cover olarak ikiye ayrıldığını, Type Cover‘da basılabilen tuşların bulunduğu klavyenini,Touch Cover‘da ise dokunmatik klavyenin bulunduğunu belirtelim. Kapaklarda klavye bulunduğu için de iPad’in Smart Cover’larına göre daha pahalıya satılıyor.

Bu durumda Avrupa için fiyatların da 499, 599 ve 699 Euro olarak belirlenebileceğini düşünebiliriz. Artı ya da eksi olarak 20 Euro farkolabilir.

Microsoft Surface Tablet Fiyatları Ortaya Çıktı!
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.