MSI Wind Top AE2081 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC

0
Sponsorlu Bağlantılar

MSI Wind Top AE2081 All-in-One PC

MSI, Windows 8’in 26 Ekimde satışa sunulması ile birlikte ilk Windows 8 yüklü hepsi bir arada bilgisayarını da piyasaya sunacak.Hepsi bir arada PC’ler artık etkileyici özelliklerinin yanı sıra dokunmatik ekran özellikleri ile de yeni bir çığır açacaklar.MSI Wind Top AE2081 modeli de Windows 8’li bu hepsi bir arada PC’lerden sadece bir tanesi.

MSI Wind Top AE2081 modelinin özelliklerine bakalım;

MSI Wind Top AE2081 Özellikleri

Daha çok anakart ve ekran kartlarıyla tanıdığımız MSI’dan da 2 farklı model geliyor. Bunlardan ilki olan Wind Top AE2081, 20 inç’lik dokunmatik ekrana sahip. Intel’in Ivy Bridge işlemcisini kullanıyor.

Windows® 7 Home Premium işletim sistemi ile gelen yeni AIO Eğlence Serisi Wind Top AE2081, LED panel kullanımında sektörde bir ilk. Panel ve bilgisayarın entegre edilmesi ve yeni ID tasarımı ile masa üstünüz artık daha derli toplu. MSI’ın benzersiz enerji tasarruf teknolojisi, geleneksel CCFL panellere oranla enerji tüketimini %30’a kadar düşürüyor ve gerçek anlamda çevre dostu bir PC yaratıyor. Performans açısından ise Wind Top AE2081, 2.nesil Intel® Core™ işlemci sayesinde çoklu görev performansında çığır açıyor.

Devrim yaratan 2.nesil Intel Penitum İşlemci

Yeni MSI Wind Top AE2081, Grafik işlemci (GPU) ve merkezi işlemciyi (CPU) ilk kez tek bir yonga içine entegre edilmiş halde sunan 2.nesil Intel Pentium (SandyBridge) işlemci ile donatılmıştır. Video ve grafik deneyiminizi geliştirebilmek için tüm görsel işlevler de yonga içine entegre edilmiştir. “Sandy Bridge” işlemci, MSI Wind Top AE2081 bilgisayarınızın işlem performansını daha da geliştirir.

Akıllı Multimedya Dosya Paylaşımı

Wind Top AE2081, MSI’ın yeni özel Smart Media Link ve Smart Sync teknolojileri ile birlikte gelir. Smart Media Link ile video, müzik ve fotoğraf gibi dosyalarınızı aynı WiFi veya LAN ağı içinde bulunan tablet, notebook, mobil telefon ve DLNA uyumlu TV’ler gibi cihazlarda oynatabilmenizi sağlar. MSI Smart Sync ise Outlook adres defteri, takvim, fotoğraf, müzik, belge ve yer imleri gibi dosyaları diğer bilgisayarlarınız veya cep telefonunuz arasında eşitleyerek randevularınızı ve bilgilerinizi güncel tutmanızı, güvenli yedekler almanızı sağlar ve birden fazla bilgisayarda aynı belgenin çeşitli kopyalarının bulunmasını engelleyerek karışıklığı önler.

Sponsorlu Bağlantılar

USB 3.0 destekli ve geniş kapsamlı G/Ç Arabirimleri
Wind Top AE2081 üzerinde geniş kapsamlı G/Ç arabirimleri bulunur. Wind Top AE2081, MSI Super Charger teknolojisi ile bilgisayarınızı açmadan bile cihazlarınızı şarj edebilir, USB 3.0 arabirimi ile veri transfer hızını 10 kat arttırarak büyük dosyaları rahatlıkla ve kısa sürede aktarabilir, multimedya gereksinimlerini ise rahatlıkla karşılayabilir. Görüntü çıkışını projektör veya TV gibi daha geniş ekranlara verebilmeniz için HDMI arabirimi de var.

Hızlı Ekran Kapatma Özelliği
Wind Top AE2081, hızlı ekran kapatma özelliğine sahip 20″ LED HD LCD paneli ile gelir. Bağımsız ekran denetimi sayesinde kullanıcı klavye başında olmadığı ya da bilgisayarını kullanmadığı zamanlarda işletim sisteminin bekleme konumuna girmesine gerek kalmadan ekran kapanarak ek enerji tasarrufu sağlar. Ekran kapandığında AE2081’nin bekleme konumunda enerji tüketimi %28 daha düşüktür.

Military Class II bileşenler
MSI Wind Top AE2081 üzerindeki en yüksek kalite ve kararlılığa sahip SFC?Solid cap ve Hi-c Cap bileşenler, benzersiz bir kalite, uç sınırlarda performans ve verimlilik sunar. Tüm bu bileşenler, Integrated Service Technology, Inc. adlı 3.parti profesyonel laboratuvarda yapılan ısı, stres ve nem testlerinden başarıyla geçerek ABD Savunma Bakanlığı bileşen standartlarına uyumlulukları belgelenmiştir.

Arttırılmış Performans, Geliştirilmiş Verim ve Düşük Emisyon
AIO PC’lerde LED paneller kullanarak bir ilke imza atan MSI böylelikle çok daha düşük enerji tüketim oranlarına ulaşmıştır. LED panellerin geleneksel CCF panellere oranla %30 daha az enerji harcaması sayesinde LED teknolojisine sahip AE2081, %30 daha yüksek güç tasarrufuna sahiptir. LED teknolojisine sahip tüm MSI AE2081 modelleri ABD’nin Energy Star 5.2 standardına ve AB’nin en güncel 2010 ErP ve RoHS yönetmeliklerine uyumluluk göstermektedir.

MSI Wind Top AE2081 – Windows 8’li Hepsi Bir Arada PC
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.