Nokia Lumia 820 Avantajları ve Farkları

0
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Lumia 820 almalı mıyım?

Nokia’nın Lumia 920 modelinin bir alt versiyonu olan Lumia 820’de ülkemizde satışa sunulmuş durumda. Windows Phone 8 işletim sistemi ile gelen Lumia 820 modeli ülkemizde büyük bir ilgi gördü. Özellikle renkli tasarımı ile telefon kullanıcılarını kendisine çeken Lumia 820, performansı ve tasarımı ile de oldukça iyi.

Eğer sizde Nokia Lumia 820 almayı düşünüyorsanız ve henüz karar vermediyseniz doğru yerdesiniz demektir. Şimdi sizlere Lumia 820 modelinin avantajlarını ve öne çıkan artılarını sıralayacağız.

Windows Phone 8 işletim sistemi

Çoğumuz evimizde ve işimizde Microsoft yazılımlı ürünler kullanıyoruz. Yarım kalan işlerimizi tamamlamak, süreçleri takip etmek ve yeni projeler oluşturmak için akıllı telefonumuzu kullanmak hayal mi dersiniz? Nokia Lumia 820 bu hayali gerçek kılıyor! Geleceğin teknolojisi Windows Phone 8 işletim sistemine sahip Nokia Lumia 820 ile ofisinizi cebinizde taşıyacaksınız, hayatınızı daha dolu dolu yaşayacaksınız!

Kapak değiştirme avantajı

Nokia Lumia 820’nin değişebilir kapağı sadece telefonunuza renk katmakla kalmıyor, aynı zamanda telefonun kablosuz şarj edilmesini de sağlıyor. Bu kapaklar ayrıca, hafıza kartı desteği de sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Navigasyon özelliği

Nokia Lumia 820, eşsiz bir navigasyon özelliğine sahip. Bu sayede, ister yaşadığınız şehri daha yakından tanımak isteyin, isterse gezmeyi ve yeni yerler görmeyi seven bir maceraperest olun, Nokia Lumia 820’yi yanınızdan hiç ayırmayacaksınız.

Nokia Lumia 820 Nokia Bilen Göz uygulamasıyla birlikte geliyor. Böylece şehrinizin bir sokağına ya da binasına kameranızı doğrultarak restoranlar, mağazalar ve oteller hakkında bilgilerin önünüzde açılmasını sağlayabiliyor, bulunduğunuz yeri farklı bir şekilde keşfedebiliyorsunuz. Nokia Bilen Göz sayesinde, haritalar görünümü ile artırılmış gerçeklik görünümü arasında rahatça geçiş yapılabiliyor. Ayrıca bu cihazda, kullanıcıların yönlerini ve aradıklarını bulmalarını kolaylaştıran Nokia Haritalar özelliği de çok gelişmiş durumda. Nokia Sürüş ve Nokia Toplu Taşıma uygulamalarına getirdiği yeniliklerle Nokia’nın lokasyon bazlı servisleri, akıllı telefonlardaki en kapsamlı ve bütünleşik harita deneyimini sunuyor.

Kablosuz şarj imkanı

Size bir müjdemiz var: Nokia Lumia 820, Nokia kullanıcılarını kablosuz şarj özelliği ve bu özellikle kullanılabilen aksesuarlarla da tanıştırıyor! Nokia Lumia 820’nizin Kablosuz Şarj kapağını takın, Fatboy şarj yastığının üstüne bırakın ve özgürlüğün keyfini çıkarın. Şarj yastığınızı telefonunuzla aynı renkte ya da farklı renklerde seçmek tamamen size kalmış.

Milyonlarca ücretsiz müzik

Milyonlarca şarkının bir tuş mesafede olduğunu düşünün; hem de 1 ya da 2 değil, tam 12 milyon şarkının! Nokia Müzik editörlerinin sizin için hazırladığı, ücretsiz Mix Radio listeleriyle en sevdiğiniz müziği ister çevrimiçi ister çevrimdışı dinleme ayrıcalığına sahipsiniz! Nokia için özel tasarlanmış JBL PlayUp portatif kablosuz hoparlör ve JBL PowerUp kablosuz hoparlör şarjının yanı sıra stereo kulaklıklar da Nokia Lumia serisini sadece bir telefon olmanın çok ötesine taşıyor.

Nokia Lumia 820 Avantajları ve Farkları
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.