Nokia N8 Genel Özellikleri (Resimli Anlatım)

0
Sponsorlu Bağlantılar

N8’e Genel Bakış

Nokia N8’in nabzını tutmaya devam ediyoruz. Biraz geç de olsa N8 hakkında tanıtımlarımızı yapmaya başladık. Şimdi size öncelikle Nokia N8 hakkında genel bir tanıtım yapacağım. N8’e genel bir bakış olacak bu yazımızdan sonra da teknik özelliklerine ait bir yazı ve ardından sizlere bir inceleme hazırlayacağız.

Nokia N8 Teknik Özellikleri için tıklayınız…

12 MP Kamerası İle HD Çözünürlük

Nokia N8’in çığır açan 12 MP’lik kamerası ile yüksek çözünürlüklü kendi sanat eserlerinizi çekebilirsiniz. Çektiğiniz görüntüleri düzenleyip en güzel hali ile sosyal ortamlarda yada başka şekillerde paylaşabilirsiniz. Carl Zeiss lens ve Xenon flaş ile düşük ışıklı koşullarda bile harika resimler çekip hayatı ölümsüzleştirebilirsiniz.

HDMI İle N8 TV’de ve Projektörde

Nokia N8’in aklına akıl katan bir diğer yeniliği ise HDMI bağlantısıdır. Bu özelliği sayesinde uyumlu televizyonlara telefonunuzu bağlayabilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde cihazınızı projektörlere de bağlamanız mümkün. Bütün görüntüler yüksek çözünürlüklü dijital 720p formatta sunuluyor.

Üç Farklı Ana Ekran

N8’de üç farklı ana ekran bulunmaktadır.Bu ekranları kişisel ihtiyaçlarınıza göre donatabilir ve düzenleyebilirsiniz. İşiniz için ayrı, eğlenceniz için ayrı ve fotoğraflarınız için ayrı bir ekran kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ovi Mağaza ve Sınırsız Uygulama

Nokia N8 ile hava da atabilirsiniz, eğlencenize de alet edebilirsiniz ve yaratıcılığınızı da konuşturabilirsiniz. Karar sizin. Aynı zamanda Ovi Mağazaya da giderek birbirinden faydalı uygulamaları cebinize indirebilirsiniz.

Web TV Özelliği

Nokia N8’in en büyük nimetlerinden birisi de Web TV özelliğidir. Web TV ile CNN ve National Geographic gibi sevdiğiniz TV kanallarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Ayrıca daha fazla TV kanalı için de yine Ovi Mağaza’yı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz ve Sesli Navigasyon

Ücretsiz navigasyon uygulaması da N8 ile birlikte geliyor. Hem ücretsiz hem de sesli navigasyon uygulaması. Gitmek istediğiniz yerin adresini girin gerisini navigasyona bırakın. Size sesle rehberlik eden Ovi Haritalar adım adım oraya nasıl gideceğinizi size söyleyecektir. Yaya olsun veya araçla olsun farketmez.

Kesintisiz Müzik Keyfi

50 saatin üzerinde kesintisiz müzik dinlemenin adı da Nokia N8. Bütün albümler ve müzik arşiviniz arasında özgürce gezinin ve albüm kapaklarına göz atın.

Nokia N8 Genel Özellikleri (Resimli Anlatım)
3 (60%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.