Ana Sayfa » Mobil » Nokia N8, Symbian İşletim Sistemli Cep Telefonu Antivirüs Programı

Nokia N8, Symbian İşletim Sistemli Cep Telefonu Antivirüs Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Symbina işletim Sistemli Cep Telefonları için Anti-virüs

NOD32 antivirüs yazılımı tarafından geliştirilen, Symbian işletim sistemli cep telefonları için uyumlu antivirüs proramı olan ESET Mobile Anti-virüs programını çıkardı. ESET Mobile Anti-virüs programı, Nokia marka cep telefonlarının Symbina işletim sistemli modellerinde tam koruma sağlamakta. Nokia marka cep telefonlarının Symbian işletim sistemli cep telefonlarıyla uyumlu olacak şekilde geliştirilen bu program birçok kötü yazılıma engel oluyor. Ayrıca kaspersky antivirüs programı nokia’nın Symbian işletim sistemli telefonları için uyumlu değildir. Bu yüzden eğer bu marka cep telefonunuza bir antivirüs programı yükleyecekseniz yükleyeceğiniz antivirüws programının uyumlu olmasına dikkat edin.

ESET Mobile Anti-virüs ile telefonunuz Koruma Altında

ESET Mobile Anti-virüs programı ile Symbian işletim sistemli cep telefonunuzu bulunan SMS spamları, trojalar, Spyware, Adware, Rootkit, solucanlar, birçok virüs ve bilinmeyen kötü yazılımlardan korur. Nokia N8 model cep telefonu ile birlikte N95, N97 ve bunun gibi symbian işletim sistemli cep telefonlarıyla uyumludur.

Üretici site linkleri:

Nokia N8, Symbian İşletim Sistemli Cep Telefonu Antivirüs Programı
3.08 (61.67%) 24 oy
Sponsorlu Bağlantılar


Etiketler:

Nasıl Buldular? : nokia n8 virüs programı indir, n8 programlar, n8 virüs programı indir, nokıa n8 virus programı, nokia n8 antivirüs programı,

Yorum (3)

  1. musa diyor ki:

    güzel

  2. sinan diyor ki:

    iyi

  3. serhat diyor ki:

    n8 vürüs programı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir