Nokia N8’de Temalar ve Uygulamalar Nasıl Kaldırılır?

1
Sponsorlu Bağlantılar

Tema ve Uygulama Kaldırma

Nokia N8 kullanıcılarından özellikle yeni olanlar için temel bir bilgiyi vermek istedim. Telefonunuzda bulunan uygulamaları yada temaları herhangi bir nedenden dolayı (temalardan sıkılabilirsiniz, uygulamalar hata verebilir) kaldırmak isteyebilirsiniz. Fakat bu işlemi nasıl yapacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Nokia N8’de temaları ve uygulamaları silmek için, ilk önce Nokia N8 üzerinde Menü tuşuna basın. Şimdi Ayarlar’a tıklayın ve Uygulama Yöneticisi yolunu izleyin. Buradan Yüklü Uygulamalar’ı tıklayın ve temalar veya uygulamaların hepsini burada göreceksiniz.

Kaldırmak istediğiniz tema yada uygulamaya dokunun ve yeni bir menü görünene kadar parmağınızı kaldırmayın (resimdeki gibi) ve Kaldır’ı tıklayın. Artık tema veya uygulama kalıcı olarak Nokia N8 cep telefonunuzdan silinmiştir.

Nokia N8’de Temalar ve Uygulamalar Nasıl Kaldırılır?
1 (20%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

1 YORUM

  1. Merhabalar, Nokia C6.01 telefona sahibim. Suit ve Telefonum son sürümdeler. Yani herhangi bir güncelleme atlamadım. Bütün güncellemeleri yaptım. Sorunum:
    Ovi Mağazadan telefonuma yüklediğim herhangi bir temayı bulamıyorum. Daha doğrusu kaldırmak istediğimde nereden kaldırılacağını bulamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.