Nokia Satılıyor Mu?

0
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Kime Satılacak?

Nokia’da işler kötüye gitmeye devam ediyor. Nokia son olarak Lumia modelleri ile büyük beğeni toplayıp, piyasada da oldukça başarılı satış rakamlarına ulaşmıştı.Ancak bu başarılar bile Nokia’yı kötü durumdan kurtarmamış görülüyor.Son gelen haberlere göre Nokia, Microsoft ya da Huawei tarafından satın alınabilir.

Nokia’nın geçtiğimiz aylarda Finlandiya‘daki ana binasını satışa çıkarmasının ardından Forbes‘ta ilginç bir iddia yer aldı.Forbes‘ta yer alan yazıya göre Windows Phone 8′li Lumia modellerininsatışları ne kadar iyi giderse gitsin, sadece Nokia‘nın beklenen sonunubiraz daha erteleyecek.

Yazılım kısmına odaklanmak isteyen Nokia, iddialara göre mobil ve altyapı bölümünü Microsoft ve Huawei‘ye satacak. İddiaların şimdilik kesin bir dayanağı yok. Analistlerin, yıl boyunca gidişata bakarak yaptığı yorumlar dikkate alınmalı, fakat bunlara gerçekleşecek gözüyle bakmaya da gerek yok.

Nokia‘nın CEO‘su ElopNokia‘nın satılacağı haberlerini hep yalanlıyor. Fakat Microsoft‘tan destek alarak yoluna devam eden devin, ileride satışı gündeme gelebilir.

Nokia Satılıyor Mu?
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.