Onaylı Facebook Hesapları Geldi!

7
Sponsorlu Bağlantılar

Sahte Kişilere Karşı Hesabınızı Onaylayın

İnternetin en çok kullanıcısı olan sosyal paylaşım platformu Facebook sürekli yeni uygulamalarla karşımıza çıkıyor. Son olarak uygulamaya alınan uygulamanın ayrıntıları şöyle;

Bugünden itibaren geçerli olacak uygulama daha önce Google+ ve Twitter’ın kullandığı “doğrulanmış hesap” kavramı devreye girecek. Doğrulanmış hesabı olanların normal hesap sahiplerine oranla daha fazla ayrıcalığa sahip olacağını söyleyebiliriz. Çünkü doğrulama işlemi fotoğraflı kimlik yüklenerek yapılabilecek. Yada onaylama işlemi için Fotoğraflı sürücü belgesi, pasaport yüklenerek onay gerçekleştirilebilinecek.

Ayrıca eğer bu kimliklere alternatif olarak kredi kartı, okul kartı, kütüphane kartı, sosyal güvenlik kartı, doğum sertifikası kullanılarak da onaylı hesaba geçilebilir. Bu da demek oluyorki onaylı bir hesap sahibi gerçek kimlik bilgileri olduğu için takma ad kullanan normal kullanıcılardan kolayca ayrılabilecek. Onaylı hesapları kimler kullanacak dersiniz?  Şarkıcılar, ünlü futbolcular, siyasi simalar sadece birkaç örnek.

Onaylı Facebook Hesapları Geldi!
4.3 (85.26%) 38 oy
Sponsorlu Bağlantılar

7 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.