Online Müzik Dinletme Programı – Vibe Streamer 3.0.2

0
Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten Online Müzik Dinletme Programı

Vibe Streamer programı sayesinde internetten online olarak tüm arkadaşlarınıza müzik dinletebilirsiniz. Diğer bir özelliği ise dinleteceğiniz bu müzikleri kısıtlayabiliyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan bu yazılım sayesinde diğer bir deyişle kendi radyonuzu kuracaksınız.

Kendi Radyonuzu Kurun

Vibe Streamer ile elinizdeki mp3’lerden müzik yayını yapabileceğiniz kişisel radyonuzu ücretsiz olarak kurabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan ve küçük bir boyuta sahip bu program sayesinde kendi bilgisayarınızı arkadaşlarınıza özel bir radyo kanalına çevirebiliyorsunuz. IP numaranız üzerinden herhangi bir web tarayıcısı ile radyonuza bağlanabilecek olan arkadaşlarınız, sizin seçtiğiniz şarkıları dinleyerek eğlenceli saatler geçirebilirler. Dilediğinizde erişim ve şarkı adetine kısıtlama getirebilmenize de imkan veren Vibe Streamer, kolay kurulumu ve yapılandırmasıyla dikkat çekiyor.

Ülkemizdeki ADSL kullanım profilinin hızla arttığı şu günlerde kotalı kullanıcıların da sorunsuzca kullanabileceği yazılım, bağlantınızın upload’unu tükettiğinden kotanızda herhangi bir eksilme olmuyor.

En son 2.0.6 versiyonunu çıkaran Vibe Streamer, şimdi Vibe Streamer 3.0.2 versiyonu ile karşımızda. Ayrıca Vibe Streamer 3.1.0 deneme versiyonu da yayınlanmıştır.

Vibe Streamer 3.0.2 indirmek için tıklayınız.

Online Müzik Dinletme Programı – Vibe Streamer 3.0.2
1 (20%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.