Online Para Kazanma Oyunu – My Lands

0
Sponsorlu Bağlantılar

Para Kazanmak İster Misiniz?

Bir süredir sürekli yükseliş gösteren online oyunların neden bu kadar çok tercih edildiklerini daha önceki konularda anlatmıştım. Online oyunların bir kısmı belli bir ücret karşılığında oynanabilirken bazıları ise tamamen ücretsiz olarak sunulmakta. Ama burada kısaca bahs edeceğim oyun ücretsiz olarak oynanabiliyor. Üstelik oyunu oynarken para kazanabiliyorsunuz. Alanında ilk olarak para kazandırabilen oyun bir strateji oyunu. Oyunda oyunculara farklı ırklardan oluşan 4 seçenek sunuluyor. Her ırk farklı özelliklere sahip olduğundan oyundaki oynama seçenekleri çeşitlilik gösterebiliyor.

my lands, oyun, para

Oyunda bulunan ırklar şunlar;

  • Demonlar
  • Kara Elfler
  • Elfler
  • Şövalye

Elfler

Barış içinde yaşayan Elfler muazzam şelaleli Büyülü Ormanları seçmişler. Bu ırkın inşaat malzemelerine ihtiyacı asla duyulmuyor. Bu ırkın kereste üretme yeteneği diğerlere göre en gelişmiştir. Ayrıca, Elf hekimlerinin uzmanlığı konulu efsaneler yaşadıkları toprakların dışında tanınmaktadır. Şövalye ırkı ile İttifak kurmuşlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Kara Elfler (Drowlar)

Eski zamanlarda Elf ırkının bir kısmı Lanetli Ormanlardaki mağaralara kovulmuştur. Karanlığa adapte olmuş, görünüşü değişmiş ve yeraltı mahlukları hizmete almışlar. Sonuçta Dünyaya yeni ırk gelmiş. Kara Elfler kereste ve demir üretmeyi çok iyi öğrenmişler. Kara Büyücüler kulelere daha direnişli olup eğitimi daha az zaman alır. Demonlarla gizlice İttifak kurmuşlar.

Demonlar

Acımasız ve soğukkanlı Karanlık yaratıklar. Yanardağların bulunduğu cansız Ölü Topraklarda yaşıyorlar. Diğer ırklara göre bütün kaynaklardan en hızlı taş çıkarıyorlar. Diğer ırkların saldırı ünitelere göre en güçlü hücum yeteneğine sahip olan Kadın Şeytan Demonlar ordusunun sıraları arasındadır. Kara Elfler ile İttifak kurmuşlar.

Şövalyeler

Şövalye ırkının cesareti ve altına tutkun olması hakkında efsane yazıyorlar. Diğer ırklara göre Şövalye ırkının altın çıkarma yeteneği en gelişmiş ve bunların yükçülerinin alma kapasitesi en yüksektir. Koskocaman kıymetleri saklamak için en büyük depoları inşa ediyorlar. Bu ırkın diğer özel yeteneği — buğday üretiminin yüksek hızı. Elfler ile İttifak kurmuşlar.

My Lands Oyununu Hemen Oynamaya Başlayın

Online Para Kazanma Oyunu – My Lands
3.5 (70%) 2 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.