Online Türkçe Korsan Oyunu – Pirate Storm

2
Sponsorlu Bağlantılar

Online ve Ücretsiz Oyun Pirate Storm

Son dönemlerde oldukça fazla kişi tarafından tercih edilen online oyunlar oynanabilirliklerini ve oyunda yer alan grafiklerini daha iyi seviyelere getirdikleri sürece yükseliş trendlerini devam ettirecek gibiler. Sizlere oldukça başarılı grafiklere ve yüksek oynanabilirlik gibi özellikleri olduğu belirtilen bir savaş oyununu anlatmaya çalışacağım. Savaş oyunu dedim ama oyun bir korsan oyunu. Rakiplerinizle mücadele etmekle kalmıyor karşınıza çıkan deniz canavarlarınıda geçmeniz gerekiyor. Yani oyunda sadece basit savaş tekniklerini uygulamıyorsunuz.

Pirate Storm, korsan, oyun

Oyun bedava olarak sunulan Pirate storm adında bir oyun. Oyunun türkçe olarak oynanabilmesi de ayrı bir güzel taraf. Pirate storm bilindik deniz savaşları oyunlarından farklı olduğunu,farkları anlayabilmek için ücretsiz olarak kayıt olmaya oynamaya başlamanızı öneriyor. Doğrusu denemek isteyenler için bulunmaz bir fırsat 😀

Sizde cesur bir korsan olmak istiyorsanız hemen ücretsiz ve kolay bir şekilde Pirate Storm’a üye olup Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Online Türkçe Korsan Oyunu – Pirate Storm
Oy Verin!
Sponsorlu Bağlantılar

2 Yorum

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.