Online Türkçe Süper Kahraman Oyunu – Hero Zero

0
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi Süper Kahramanınızı Yaratın

Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyunlarından birisi de hiç şüphesiz kahramanlık oyunları idi.Daha doğrusu süper kahramanlık oyunlarıydı. İzlediğimiz çizgi filmlerden olsa gerek, hepimiz kendimizi bir süper kahraman olarak hayal ederdik. Çocukluğunuzdaki hayalinizi gerçeğe dönüştürecek bir oyun olan Hero Zero isimli oyunu oynamaya davet ediyoruz sizi.

Hero Zero bir tür süper kahramanlık oyunudur ve oyunu ücretsiz ve Türkçe olarak internet üzerinden oynayabiliyorsunuz. Hemen kendi karakterinizi yaratıp, süper kahraman olabilirsiniz.

Hero Zero’da aletler, elbiseler, süper güçler ve benzeri süper kahraman malzemeleri bekliyor. Ancak bununla da sınırlı kalmayan oyunda birbirinden zorlu görevler, bunların karşılığında kazanacağız ödüller ve rakiplerinize karşı meydan okumalar. Hepsi ve daha fazlası Hero Zero’da sizleri bekliyor.

Hero Zero Oynanışı

Ücretiz bir şekilde, sadece üye olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Hero Zero’da amaç çevrenizi ve sevdiklerinizi serserilerden, çetelerden ve diğer kötü kişilerden korumak olacak.

Hero Zero’nun en keyifli yerleri ise hiç şüphesiz rakiplerinize meydan okumak olacaktır. Bu sayede hem gücünüzü icra edecek hem de yeteneklerinizi arttırabileceksiniz. Görevler ise kolaylık seviyesi git gide artan görevler olarak özel seçilmiştir. Oldukça keyifli ve sıkmayan yapıları ile Hero Zero’nun görevlerini seveceksiniz. Oyunun daha birçok özelliğine göz atmak ve faydalanmak için hemen kayıt olabilirsiniz Türkçe olarak, internet tarayıcınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunu hemen oynamak için tıklayın: Hero Zero

Online Türkçe Süper Kahraman Oyunu – Hero Zero
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.