Orjinal Windows 7 Nedir? Windows 7 Etkinleştirme ve Orjinal Yapma

0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 de Etkinleştirmeden Sonra Orjinal Değil Sorunu Nedir?

Windows 7 etkinleştirme işleminden sonra Windows orjinal bir şekilde kullanmaya başlanır. Fakat bazı durumlarda Windows etkinleştirildiği halde Windows orjinal hale gelmiyor. Bunun nedeni kullanılan ürün anahtarı ya başka bir bilgisayarda kullanılıyor ya da kullanılan ürün anahtarı sahte.

Orjinal Windows 7 Nedir?

Öncelikle Windows 7 işletim sisteminin orijinal olması demek Microsoft veya güvenilen bir iş ortağı tarafından lisanslı olarak satılan demektir. Orijinal Windows 7 kullanırsanız hem verileriniz güvende olur hemde güncelleştirmeleri sağlıklı bir şekilde alacağınız için tehlikelerden bilgisayarınızı korumuş olursunuz.

Windows 7 de Etkinleştirmeden Sonra Nasıl Orijinal Yapılır?

Windows 7 etkinleştirme demek bilgisayarınızda yüklü olan Windows 7’nin orijinal hale getirmek demektir. Bunun içinde Microsoft yada iş ortakları aracılığı ile geçerli bir ürün anahtarı satın almalısınız. Eğer böyle bir ürün anahtarınız yok ise yada önce Windows 7’yi kullanıp denemek istiyorsanız, Microsoft size 30 gün deneme süresi veriyor. Yani 30 gün boyunca ürün anahtarı olmadan Windows 7 kullanabilirsiniz.

Eğer bu süre sonunda Windows 7’yi ürün anahtarı olmadan kullanmaya devam ederseniz sürekli olarak bildirimler alırsınız. Windows 7’yi etkinleştirmek için geçerli bir ürün anahtarı satın alın.

Orjinal Windows 7 Nedir? Windows 7 Etkinleştirme ve Orjinal Yapma
5 (100%) 1 oy
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.